Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » Як зареєструватися на веб-порталі електронних послуг пенсійного фонду України www.portal.pfu.gov.ua

Як зареєструватися на веб-порталі електронних послуг пенсійного фонду України www.portal.pfu.gov.ua

15:44, 01.12.17
401
Информация / Економіка / Важливо
Передбачено два способи реєстрації:

I. За заявою:
1) Для цього необхідно особисто відвідати орган ПФУ, написати заяву. Внесені у заяву відомості перевіряються фахівцем Фонду, вносяться до інформаційної системи Пенсійного фонду. Заявнику видається розписка про одержання заяви та «реєстраційний код», необхідний для реєстрації на веб-порталі.
2) Зайти на веб-портал ПФУ в мережі Інтернет і вибрати пункт меню «Реєстрація» в закладці «Реєстрація за заявою». Заповнити реєстраційну форму. Логін та пароль бажано вибирати такими, що не містять справжніх імен та прізвищ людей. Виконання такої рекомендації підвищить рівень захисту персональних даних.
3) Після реєстрації на введену пенсіонером електронну адресу надійде лист для підтвердження реєстрації. Після підтвердження реєстрації заявник отримає повідомлення веб-порталу про успішне закінчення реєстрації.
II. Он-лайн реєстрація за електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП):
Зайти на веб-портал ПФУ в мережі Інтернет. На екранній формі «Вхід» в закладці «За ЕЦП» можна ознайомитися зі списком АЦСК (Акредитованих центрів сертифікації ключів), ЕЦП яких підтримує веб-портал ПФУ.
Якщо пенсіонер ще не має ЕЦП одного з цих АЦСК, необхідно звернутися в АЦСК та отримати його. Ключ ЕЦП може зберігатися на флешці або на жорсткому диску комп’ютера заявника.
Для авторизації за ЕЦП з флешки потрібно зайти на веб-портал, обрати пункт головного меню «Вхід» та виконати перший вхід на портал за ЕЦП (закладка «За ЕЦП»). Електронний цифровий підпис (ключ ЕЦП) міститься й на електронному пенсійному посвідченні.
Для авторизації за ЕЦП з електронного пенсійного посвідчення (ЕПП) слід обирати пункт головного меню «Вхід» та виконати перший вхід на портал за ЕПП (закладка «За ЕПП»).
Реєструватися на веб-порталі потрібно тільки один раз! Надалі доступ до електронних послуг (одержання виписок, перeгляд анкетних даних та електронної пенсійної справи, подання звернень, скарг, запис на прийом тощо) здійснюється після авторизації на веб-порталі («Вхід»).
Тячівське ОУПФУ.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

На Тячівщині презентують «Пласт»
На Тячівщині презентують «Пласт» З ініціативи ГО «Єдність» та підтримки районної влади 29 березня, о 14.00 год. у залі Тячівського районного ЦДЮТ відбудеться  презентація Національної скаутської організації України «Пласт».
Запрошуємо зацікавлених осіб взяти участь у заході.
ГО «Єдність».