Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » Постійні комісії Тячівської райради просять відмінити урядову Стратегію реформування лісового господарства

Постійні комісії Тячівської райради просять відмінити урядову Стратегію реформування лісового господарства

15:27, 01.12.17
133
Новини / Важливо
Як уже повідомляла «Дружба», на третьому пленарному засіданні Тячівської районної ради сьомого скликання депутати прийняли рішення звернутися до Президента та Прем’єр-міністра України, в якому висловились проти передачі державних лісогосподарських підприємств в концесію іноземним та українським юридичним і фізичним особам.

Днями тема лісів стала приводом для спільного засідання постійних депутатських комісій Тячівської райради з питань промислової політики, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, архітектури та ЖКГ та з питань АПК, земельних ресурсів, розвитку села, охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання природних ресурсів.
Обговорили прохання працівників ДП «Брустурянське ЛМГ», «Мокрянське ЛМГ» та «Тячівське ЛГ» щодо відміни Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року, схваленої Кабінетом Міністрів України 15 листопада 2017 року.
Проаналізувавши питання, депутати – члени профільних комісій – вирішили звернутися до Президента України, Прем’єр-міністра України та Мінагрополітики України щодо термінового вирішення питання про відміну акту Кабінету Міністрів України, яким затверджено Стратегію реформування лісового господарства на період до 2022 року.
Текст звернення такий:
«Ми, депутати Тячівської районної ради VII скликання, члени постійних депутатських комісій з питань промислової політики, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, архітектури та житлово-комунального господарства та з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, розвитку села, охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання  природних ресурсів, розглянувши та обговоривши на спільному засіданні комісій звернення працівників державних підприємств «Брустурянське ЛМГ», «Мокрянське ЛМГ» та «Тячівське ЛГ», звертаємося до вас із проханням щодо відміни Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року, схваленої Кабінетом Міністрів України 15 листопада 2017 року.
Вважаємо, що названі вище державні підприємства працюють стабільно, не мають заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до бюджету і є одними з бюджетоутворюючих підприємств району.
Прийняття Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року у варіанті, запропонованому Кабінетом Міністрів України, призведе до ліквідації підприємств та масового вивільнення їх працівників. Враховуючи те, що вони розташовані в гірській зоні, наявне масове безробіття населення в гірських населених пунктах, реалізація Стратегії призведе до масового невдоволення та росту соціальної напруги у районі. Крім того, районний бюджет та бюджети рад базового рівня недоотримають значні надходження, а це, в свою чергу, приводить до погіршення умов роботи установ і закладів бюджетної сфери.
Зауважимо також, що створення нової державної структури з корпоративними правами матиме негативні наслідки, адже це шлях до монополізації управління лісовим господарством, можливо, подальша приватизація лісів, погіршення їх санітарного стану, банкрутство деревообробних підприємств.
Незрозумілою є така позиція Кабінету Міністрів і з огляду на реформу децентралізації – тут про неї не може бути й мови.
Виходячи з наведеного вище, просимо терміново вирішити питання про відміну акту Кабінету Міністрів України, яким затверджено Стратегію реформування лісового господарства на період до 2022 року».
Вл. інф.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

На Тячівщині презентують «Пласт»
На Тячівщині презентують «Пласт» З ініціативи ГО «Єдність» та підтримки районної влади 29 березня, о 14.00 год. у залі Тячівського районного ЦДЮТ відбудеться  презентація Національної скаутської організації України «Пласт».
Запрошуємо зацікавлених осіб взяти участь у заході.
ГО «Єдність».