Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » До Закону внесено зміни

До Закону внесено зміни

10:07, 08.08.16
321
Важливо
Жінкам, які претендують на присвоєна почесного звання України "Мати-героїня”, з усіма необхідними документами, потрібно звертатися в органи місцевого самоврядування (міську, селищні та сільські ради за місцем проживання).
 До Закону внесено зміни
Варто знати, що Президент України Петро Порошенко вніс зміни до порядку присвоєння почесного звання України "Мати-героїня”.
Відповідно до Указу №284/2016 від 2 липня 2016 року жінкам при представленні до присвоєння почесного звання «Мати-героїня» необхідно підготувати такі документи:
- копію паспорта громадянина України, копію паспортного документа іноземця та документа, що підтверджує місце перебування чи проживання іноземця або особи без громадянства на території України на законних підставах;
- копії свідоцтв про народження дітей;
- копії документів про освіту дітей;
- характеристики дітей з навчального закладу, якщо дитина навчається, або з місця роботи, якщо працює (щодо кожної дитини окремо);
- виданий органом внутрішніх справ документ про наявність чи відсутність відомостей стосовно дітей, які перебувають на обліку правопорушників, що не досягли 18 років, у тому числі звільнених зі спеціальних виховних установ;
- довідку про наявність або відсутність судимості в особи, яку представляють до нагородження, та в кожного з дітей, яким виповнилося 14 років;
- за наявності та за бажанням матері - копії грамот, дипломів, подяк, свідоцтв, листів для визначення внеску жінки у розвиток творчих здібностей дітей, формування в них високих духовних і моральних якостей».
В.БОНКА, начальник Тячівського УСЗН.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

На Тячівщині презентують «Пласт»
На Тячівщині презентують «Пласт» З ініціативи ГО «Єдність» та підтримки районної влади 29 березня, о 14.00 год. у залі Тячівського районного ЦДЮТ відбудеться  презентація Національної скаутської організації України «Пласт».
Запрошуємо зацікавлених осіб взяти участь у заході.
ГО «Єдність».