Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
19-02-2018, 09:28 Вчимося доброті
» » » Колектив Углянської ЗОШ обурений рішенням суду про повернення на посаду колишнього директора школи О.І.Немеш

Колектив Углянської ЗОШ обурений рішенням суду про повернення на посаду колишнього директора школи О.І.Немеш

08:58, 18.09.17
520
Тячівщина / Освіта
Колектив Углянської ЗОШ обурений рішенням суду  про повернення на посаду колишнього директора школи О.І.НемешМинулого вівторка, 12 вересня, на прийом до керівництва Тячівської райдержадміністрації прийшли вчителі Углянської ЗОШ І-ІІІ ст. Педагоги висловили своє обурення тим, що Тячівський райсуд виніс рішення про повернення на посаду колишнього директора О.І.Немеш.

На їх переконання, це знову призведе до деструктиву в роботі і конфліктної ситуації в школі, яка тривала роками. Серед основних тодішніх проблем – недоліки в організації навчально-виховного процесу, відсутність прозорості у розподілі годин, бездіяльність у вирішенні питань матеріально-технічного забезпечення, нехтування думкою колективу тощо.
Педагогічний колектив, громадськість вважають, що після звільнення з посади О.І.Немеш і призначення на її місце нинішнього директора М.І.Рошко навчальний заклад почав «оживати» в буквальному розумінні цього слова. Новий керівник, згуртувавши колектив та батьківський комітет, взялася до роботи з покращення навчально-виховного процесу та якості освіти.
Що не менш важливо, із зміною керівництва, нарешті, в Углянській ЗОШ І-ІІІ ст, де були постійні скандали, налагодився позитивний психологічний мікроклімат в колективі. Навчальний процес належно організований і розподілений за функціональними обов’язками та навантаженням годинами.
Тому вчителі виступають проти повернення О.І.Немеш і вважають, що думка більшості колективу має бути врахована.
У свою чергу, голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук наголосив, що ситуація в Углянській школі та позиція керівництва і громадськості села йому відомі. У свій час він був присутній на зборах, коли роботу директора О.І.Немеш було визнано незадовільною та прийнято рішення про її недоцільність перебування на займаній посаді. Тож, закономірно, що рішення Тячівського райсуду  викликає таке обурення .
На переконання очільника району, індикатором роботи будь-якого керівника має бути оцінка людей, і при підборі на посаду повинна  враховуватись думка громадськості.
Після зустрічі з керівництвом райдержадміністрації представники Углянської ЗОШ у такому ж складі направились до Тячівського райсуду. Вчителі наголосили: якщо їх позицію не буде враховано, вдаватимуться до більш радикальних дій.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення