Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Клопотання стосується коштів для допомоги солеруднику

Клопотання стосується коштів для допомоги солеруднику

09:50, 11.12.17
227
Тячівщина / Влада
Клопотання стосується коштів  для допомоги солерудникуДепутати Закарпатської облради – Василь Дем’янчук, Василь Федурцьо та Валерій Мурга у колективному запиті, поданому під час першого пленарного засідання 9-ої сесії, просили очільника облради Михайла Рівіса клопотати перед Міністерством агрополітики щодо внесення зміни до порядку фінансування бюджетної програми з ліквідації та екологічної реабілітації території впливу гірничих робіт Державного підприємства «Солотвинський солерудник».

У депутатському запиті сказано: «Звертаємося до Вас з проблемним питанням, що стосується ДП «Солотвинський солерудник». Підприємство знаходиться в процедурі ліквідації з15.12.2006 року.
В умовах прогресивного погіршення рівня екологічної та промислової небезпеки в зоні надзвичайної ситуації державного рівня на території смт Солотвино, з 2013 по 11.2017 років на її ліквідацію виділено з бюджету України катастрофічно низький відсоток від проектних призначень. На протязі попередніх років, внаслідок обмеженого фінансування, найбільш необхідні, першочергові заходи, які б були спрямовані на локалізацію надзвичайної ситуації, не проводились, що призвело до її стрімкого розростання й ускладнення.
Вже кілька років, за відсутністю належного фінансування, не проводяться необхідні відновлювальні роботи, а на утримання апарату також йде значна кількість коштів.
Просимо Вас порушити клопотання перед Міністерством аграрної політики України і винайти можливість щодо термінової засилки проекту змін до порядку фінансування бюджетної програми з ліквідації та екологічної реабілітації території впливу гірничих робіт ДП «Солотвинський солерудник» на затвердження до Мін’юсту України та прискорити винесення його на затвердження до Кабінету Міністрів України», – клопочуть обласні обранці у своєму запиті.
Прес-служба Закарпатської облради.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
У Хусті пройде персональна виставка талановитої майстрині з Тячівщини
У п’ятницю, 23 листопада, о 15.00 у Хустській міській картинній галереї відбудеться відкриття персональної виставки творчого доробку талановитої майстрині з Тячівщини Оксани Забелло під назвою «Барвисті крила осені».