Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » На черзі реформування стоматологічної служби

На черзі реформування стоматологічної служби

09:51, 11.12.17
281
Тячівщина / Здоров'я
На черзі реформування стоматологічної службиНещодавно відбулася зустріч керівництва району зі стоматологами державних закладів охорони здоров’я та керівниками цих лікарень.
Провели нараду голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук та голова районної ради Іван Фабрицій. Йшлося про реорганізацію стоматологічної служби в процесі медичної реформи.

Як зазначив Василь Дем’янчук, продовжується розмежування первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги. Стоматологічна служба переходить на вторинний рівень і вже не зможе фінансуватися, як раніше, з місцевого бюджету.  Тому на останній сесії районної ради було прийнято рішення про створення комунального закладу «Тячівська районна стоматологічна поліклініка Тячівської районної ради» та затверджено її Статут. Це окремий лікувально-профілактичний заклад, до якого входять всі стаціонарні стоматологічні кабінети, розташовані в приміщеннях амбулаторій загальної практики сімейної медицини. На сьогодні це 110 штатних окладів, з яких 70 – лікарі. Медицина стане страховою, тобто платною. Але на перехідний період потрібно максимально зберегти існуючу мережу без зменшення обсягу і доступності стоматологічних послуг для населення.
Більш детально інформував про функціонування стоматологічної служби голова районної ради Іван Фабрицій. Він, зокрема, відмітив, що питання її реорганізації неодноразово обговорювали. Комунальний заклад об’єднує усіх стоматологів району, які залишаться на своїх робочих місцях. «Тячівська районна стоматологічна поліклініка» буде складатися з двох частин: поліклініка з усіма підрозділами (терапія, хірургія, рентген-діагностика тощо) та госпрозрахункове відділення, яке за відповідну оплату надаватиме весь спектр медичної допомоги. А вартість послуг для пільгової категорії населення буде відшкодовуватися згідно прийнятого на державному рівні механізму.
Відтак стоматологи обговорили організаційні та юридичні аспекти переходу в комунальний заклад та основні напрямки його роботи.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
На черзі реформування стоматологічної службиНа черзі реформування стоматологічної служби
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

На Тячівщині презентують «Пласт»
На Тячівщині презентують «Пласт» З ініціативи ГО «Єдність» та підтримки районної влади 29 березня, о 14.00 год. у залі Тячівського районного ЦДЮТ відбудеться  презентація Національної скаутської організації України «Пласт».
Запрошуємо зацікавлених осіб взяти участь у заході.
ГО «Єдність».