Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Благодійники передали Тячівській поліклініці сучасний УЗД-апарат

Благодійники передали Тячівській поліклініці сучасний УЗД-апарат

08:50, 18.12.17
223
Тячівщина / Благодійництво / Здоров'я
Благодійники передали Тячівській поліклініці сучасний УЗД-апаратМобільний УЗД-апарат на днях отримала КЗ «Тячівська поліклініка» від норвезьких благодійників за сприянням  Закарпатського  благодійного фонду «Дім милосердя» (директор Василь Фенчак та Валерій Валько). Чимало зусиль для того, щоб обладнання було доставлено саме на Тячівщину, доклали Василь Дем’янчук та Іван Фабрицій, а також меценат Михайло  Дьордяй та депутат Тячівської районної  ради Володимир Мідянко.
В передачі ультразвукового обладнання взяли участь: голова Тячівської державної адміністрації Василь Дем’янчук та його перший заступник Михайло Полажинець, голова районної ради Іван Фабрицій. Були також присутніми: меценат Михайло  Дьордяй, головний лікар КЗ «Тячівська районна поліклініка» Йосип Болдессарі, головний лікар КЗ «Тячівська стоматполіклініка» Ярослав Рапавий  та радник голови, волонтер Віталій Богдан.  

Насамперед Василь Дем’янчук  висловив щиру вдячність меценатам за сприяння в покращенні матеріально-технічного стану медичних закладів Тячівщини. Наголосив, що це не перша така акція, адже  керівництво району вже декілька років тісно співпрацює з благодійними фондами та організаціями в рамках різних гуманітарних проектів, в тому числі і закордонними.
Про таку співпрацю більш детально розповів голова Тячівської районної ради Іван Фабрицій, який ще донедавна очолював відділ охорони здоров’я РДА. Зокрема, відмітив, що представники благодійних організацій із Норвегії приїздили на Тячівщину та ознайомились з ситуацією в медицині і пообіцяли допомогу. Неодноразово надсилали допомогу у вигляді медичного обладнання, спецтехніки, ліків та різного виду матеріальних засобів.
Виступили меценат Михайло Дьордяй та волонтер Віталій Богдан. Вони, до речі, є активними учасниками таких акцій, які неодноразово проводяться на території району та організовують доставку гуманітарної допомоги тощо.
У свою чергу головний лікар Йосип Болдессарі висловив від імені колективу щиру вдячність керівництву району за ремонти, які проводяться в приміщенні поліклініки, та сподівання, що влада й надалі приділятиме належну увагу закладу у питаннях матеріально-технічного забезпечення та належних умов  праці.
Отриманий апарат УЗД розміщено у 8-му кабінеті (лікар П.І.Андришин), з допомогою якого проводитимуть ранні виявлення захворювань, скринінгові методи обстеження та діагностику після курсу лікування. Обладнання стане надійним помічником кожного лікаря поліклініки, сприятиме наданню якісних медичних послуг населенню.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Благодійники передали Тячівській поліклініці сучасний УЗД-апаратБлагодійники передали Тячівській поліклініці сучасний УЗД-апаратБлагодійники передали Тячівській поліклініці сучасний УЗД-апарат
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
У Хусті пройде персональна виставка талановитої майстрині з Тячівщини
У п’ятницю, 23 листопада, о 15.00 у Хустській міській картинній галереї відбудеться відкриття персональної виставки творчого доробку талановитої майстрині з Тячівщини Оксани Забелло під назвою «Барвисті крила осені».