Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
» » » Депутати прийняли бюджет-2018, заслухали керівників місцевої прокуратури та управління водного господарства

Депутати прийняли бюджет-2018, заслухали керівників місцевої прокуратури та управління водного господарства

14:01, 02.01.18
233
Тячівщина / Влада
Депутати прийняли бюджет-2018,  заслухали керівників місцевої прокуратури  та управління водного господарстваМинулого тижня, 22 грудня, відбулося пленарне засідання одинадцятої сесії Тячівської районної ради VII скликання. Вів його голова ради Іван Фабрицій. У залі зареєструвалися 36 із 42 депутатів. У засіданні також взяв участь голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук. Були запрошені й керівники правоохоронних органів, структурних підрозділів РДА, районних установ.

Після хвилини мовчання за загиблими на сході військовими, вітання іменинників, були вручені ряд нагород. Зокрема, Подяки Закарпатської обласної ради було вручено депутату, заступнику директора з виховної роботи Великоугольківської ЗОШ І-ІІІ ст. М.П.Регуш та депутату, головному лікарю Добрянської АЗПСМ І.І.Токарю.
Спільною Грамотою голів Тячівської РДА, райради та нагородою «За розвиток Закарпаття»  відзначено депутата В.В.Мідянка.
Відтак були озвучені заяви Івана Фабриція та Ігоря Грабаря про призупинення членства у фракціях у зв’язку з обранням на посади голови та заступника голови райради, а також депутатів Василя Кушілки – про входження до фракції «БПП-Солідарність», Василя Каганця та Поліни Каганець – до фракції ВО «Батьківщина».
На порядку денному сесії було чимало важливих і невідкладних питань.
1. Про Програму економічного і соціального розвитку Тячівського району на 2018 рік.
2. Про затвердження районних Програм  та внесення змін і доповнень до діючих:
Про Комплексну соціально-економічну програму забезпечення молоді, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб житлом у Тячівському районі на 2018-2022 роки.
Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку зовнішньоекономічних зв’язків, транскордонного співробітництва, інвестиційного іміджу, туризму та рекреації  в Тячівському районі  на 2017-2020 роки.
Про Програму державної підтримки діяльності  Тячівської районної газети «Дружба» на 2018 рік.
Про Програму державної підтримки діяльності ветеранських громадських організацій та громадських організацій, які займаються проблемами учасників АТО та їх сімей на 2018 рік.
Про Програму забезпечення права дитини на виховання у сімейному оточенні на 2018-2025 роки.
Про внесення змін та доповнень до Програми збереження, охорони,  підтримання життєдіяльності та приватизації об’єктів комунальної власності Тячівського району на 2017-2018 роки.
Про внесення змін та доповнень до Програми збереження, охорони,  підтримання життєдіяльності та приватизації об’єктів комунальної власності Тячівського району на 2017-2018 роки.
Про Програму охорони та забезпечення життєдіяльності адмінбудинку Тячівської районної ради на 2018 рік.
Про затвердження Програми фінансування Комунального підприємства «Агенція регіонального розвитку Тячівського району» на 2018 рік.
Про Програму підтримки депутатської діяльності на 2018 рік.
Про Програму організаційного, інформаційно-аналітичного та матеріально-технічного забезпечення  «Центру надання адміністративних послуг» на 2018 рік.
Про Програму оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2018-2021 роки.
Про Програму щодо посилення соціального захисту соціально-незахищених категорій громадян у 2018-2020 роки.
Про Програму зайнятості населення на період до 2020 року.
Про Програму розвитку соціального обслуговування, удосконалення системи соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, малозабезпечених верств населення Тячівського управління соціального захисту населення державної адміністрації на 2018-2020 роки.
Про Програму зміцнення матеріально-технічної бази Тячівського управління соціального захисту населення державної адміністрації комунальної власності району на 2018-2І.
Про Програму створення та накопичення районного резерву матеріально-технічних засобів для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2018 рік.
Про внесення змін до Програми забезпечення документування управлінської інформації, організаційного та матеріально-технічного забезпечення у правовій, суспільній та інформаційній сфері на 2017-2019 роки.
Про районну Програму соціальної підтримки сімей,  дітей та молоді, захисту їхніх конституційних прав, попередження негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищах на 2018-2019 роки.
Про Програму розвитку Комунального закладу «Місцева пожежна охорона в Тячівському районі» на 2018-2020 роки.
Про Програму правової освіти населення району на 2018-2022 роки.
Про внесення змін до Програми захисту конституційних прав і свобод громадян, гарантування належного розгляду звернень громадян на 2016-2017 роки.
Про Програму мобілізаційної підготовки, забезпечення заходів по допризовній підготовці юнаків, призову юнаків на строкову військову службу, військовозобов’язаних на військову службу за контрактом в Тячівському районі на 2018 рік.
Про Програму вдосконалення ефективності управління та оперативності  обслуговування  фінансових ресурсів місцевих бюджетів району  на 2018-2019 роки.
Про районну Програму «Шкільний автобус» на 2018 рік.
Про Програму розвитку та удосконалення організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах Тячівського району на 2018 рік.
3. Про структуру і чисельність виконавчого апарату районної ради у 2018 році  та витрати на його утримання.
4. Про чисельність відділу управління майном  району районної ради на 2018 рік.
5. Про Положення про преміювання працівників виконавчого апарату Тячівської районної ради, її структурних підрозділів на 2018 рік.
6. Про майно:
Про затвердження переліків;
Про використання коштів від оренди Комунальним підприємством «Тиса», м.Тячів, вул. Незалежності, 36.
Про використання коштів від оренди Комунальним закладом «Тячівська районна лікарня №1», м.Тячів, вул. Нересенська, 48.
Про використання коштів від оренди  Комунальним закладом «Тячівський районний будинок культури», м.Тячів, вул.Незалежності, 40.
Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ району та пропорції її  розподілу.
Про внесення змін та доповнень до Статуту Тячівського районного підприємства технічної інвентаризації (у новій редакції).
7. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
8. Про затвердження районного бюджету на 2018 рік.
9. Про інформацію керівника Тячівської місцевої прокуратури про пророблену роботу протягом 2017 року.
10. Про внесення змін до рішення першої сесії районної ради VII скликання  від 11.12.2015 року № 12 «Про утворення постійних депутатських комісій районної ради VII скликання, обрання їх голів та затвердження персонального складу».
11. Про затвердження плану діяльності Тячівської районної ради на 2018 рік з підготовки регуляторних актів.
12. Про затвердження плану заходів Тячівської районної ради на 2018 рік щодо реалізації державної регуляторної політики.
13. Про орієнтовний план роботи районної ради на 2018 рік.
14. Про внесення змін до рішення двадцять шостої сесії (друге засідання) Тячівської районної ради VІ скликання від 16.06.2015 року №816 «Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 1,3000 га, що надається в оренду гр.Лукань Ганні Юріївні (Тячівський район, с.Руське Поле) для ведення фермерського господарства».
15. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Нижня Апша, Нижньоапшанської сільської ради, Тячівського району, Закарпатської області.
16. Різне:
Про звернення депутатів районної ради до Президента України П.Порошенка, голови Верховної Ради України А.Парубія та Прем’єр-міністра України В.Гройсмана щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.
Про депутатський запит депутата районної ради Малька І.І.
Про звернення депутатів Тячівської районної ради до Президента України П.Порошенка, голови Верховної Ради України А.Парубія та Прем’єр-міністра України В.Гройсмана щодо перегляду рішення по схваленню Стратегії розвитку лісового господарства на період до 2022 року.
Про звернення депутатів районної ради до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів на продовження та завершення будівництва нового мосту через річку Теребля в селищі Буштино Тячівського району.
Про депутатське звернення депутата районної ради Корнути І.В.
Депутати прийняли ряд звернень до Президента України П.Порошенка, голови Верховної Ради України А.Парубія та Прем’єр-міністра України В.Гройсмана – щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення; щодо перегляду рішення по схваленню Стратегії розвитку лісового господарства на період до 2022 року; щодо виділення коштів на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру; до Кабміну – щодо виділення коштів на продовження та завершення будівництва мосту через річку Теребля в селищі Буштино.
Відтак ухвалили районні програми та внесли зміни й доповнення до діючих. Також прийняли рішення з майнових та організаційних питань. А головне – прийняли зміни до районного бюджету на 2017 рік, що дасть можливість виплатити заборговані за листопад зарплати техперсоналу, та затвердили головний фінансовий документ району на 2018 рік.
Оскільки всі питання порядку денного обговорені й погоджені депутатами на засіданнях комісій (про це інформувала «Дружба» №139-140 за 23 грудня), то якихось особливих зауважень ні в кого не виникало.
Стисло певні уточнення надав начальник фінансового управління РДА В’ячеслав Стойка. До речі, це був для головного фінансиста району ювілейний, двадцятий бюджет.
Депутати прийняли бюджет-2018,  заслухали керівників місцевої прокуратури  та управління водного господарства
Також депутати заслухали інформації керівника Тячівської місцевої прокуратури Степана Жовніра про роботу у 2017 році та начальника Тячівського МУВГ Сергія Стойки – щодо наслідків паводку та стану водозахисних споруд на Тячівщині.
Так, Степан Жовнір навів статистичні дані по різних напрямках діяльності прокуратури. З його слів, рівень злочинності за 11 місяців цього року у районі майже не відрізняється від минулорічного і є значно нижчим, ніж по області. Спостерігається тенденція до зменшення тяжких злочинів, але особливо тяжких злочинів побільшало. Зазначив, що всі розбої, скоєні на території району, розкриті, справи скеровано до суду, а деяким винним особам призначено міри покарання.
Ще кілька цифр зі звіту прокурора: цього року обліковано 17 злочинів у сфері обігу наркотиків, психотропних речовин та їх аналогів, зокрема, 10 – щодо незаконного виробництва, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збуту наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів (всі скеровані до суду). 24 злочини скоєно неповнолітніми або за їх участю. Після виступу депутати задавали доповідачу питання.
Активісти-учасники бойових дій Тячівщини, які прийшли на сесію, нагадали керівнику місцевої прокуратури про приїзд Луценка до Тячева у жовтні цього року і попросили його прокоментувати чи спростувати звинувачення, висунуті Генпрокурором за результатами візиту. Степан Жовнір відповів так:
«На даний час мені жодних обвинувачень і підозр не було висунуто. Я є діючий керівник місцевої прокуратури, який згідно з Законом України «Про прокуратуру» виконує свої функціональні обов’язки. Мене ніхто не затримував, від виконання обов’язків ніхто не відсторонював. Мене не було на роботі до того, як відбувалися ці події. Я був у лікарні, мені робили операцію. Ці питання не до мене».
Також учасники бойових дій цікавились, чи контролює прокуратура забезпечення учасників АТО земельними ділянками, адже, за їх словами, ряд селищних і сільських рад не виконують відповідний закон. Однак оскільки прокуратура не здійснює загального нагляду за додержанням законодавства, то Степан Жовнір порадив звертатись з письмовими заявами про вчинення посадовими особами кримінальних правопорушень, що дасть можливість провести досудове розслідування в межах кримінальних проваджень.
Депутати прийняли бюджет-2018,  заслухали керівників місцевої прокуратури  та управління водного господарства
Інформацію керівника Тячівської місцевої прокуратури депутати взяли до уваги.
Активіст спілки учасників АТО Тячівщини «Патріот» Василь Минзат оголосив іще кілька прохань до влади – про надання слабозабезпеченим учасникам АТО дров та про допомогу вдові загиблого Героя Марині Федоришин. Жінка, багатодітна мати – інвалід ІІ групи, має серйозні проблеми зі здоров’ям  і потребує термінової операції. Голова РДА Василь Дем’янчук пообіцяв, що 30 атовців отримають дрова на зиму від лісгоспів. А Іван Фабрицій дав обіцянку допомогти пані Марині та прискорити чергу на операцію.
Після затвердження організаційних питань, що стосуються роботи районної ради у 2018 році, заслухали питання «Про внесення змін до рішення двадцять шостої сесії (друге засідання) Тячівської районної ради VI від 16.06.2015 року №816 «Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 1,3 га, що надається в оренду гр.Лукань Г.Ю. (с.Руське Поле) для ведення фермерського господарства». Це питання виноситься на сесію вже кілька засідань поспіль, але щоразу не знаходить підтримки у більшості депутатів. І на цей раз голова Тячівської ОТГ Іван Ковач попросив не приймати жодних рішень щодо цього питання, оскільки по ньому триває судовий процес стосовно цієї ділянки, яка належала радгосп-заводу «Руськополівський», і рішення депутатів може унеможливити виконання рішення суду. В результаті питання і на цей раз не набрало достатньої кількості голосів.
Затим депутати затвердили проект землеустрою щодо встановлення меж населеного пункту с.Нижня Апша.
До слова запросили начальника Тячівського МУВГ Сергія Стойку, який проінформував про наслідки грудневого паводку та стан гідротехнічних споруд на Тячівщині.
З його слів, ситуація упродовж останніх років критична. (Виклад інформації дивіться поряд.)
Голова РДА Василь Дем’янчук обнадіяв: Кабмін з Резервного фонду виділить кошти на ліквідацію наслідків стихійного лиха. Але це не стосується збитків населення: людям очільник району порадив страхувати майно.
На наступній сесії депутати вирішили заслухати начальника Тячівського райавтодору. Перед депутатами звітуватимуть і очільники структурних підрозділів РДА.
А завершилася остання сесія року новорічними вітаннями від керівників району та колядою у виконанні працівників культури району.
Наталія Маджара.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

На Тячівщині презентують «Пласт»
На Тячівщині презентують «Пласт» З ініціативи ГО «Єдність» та підтримки районної влади 29 березня, о 14.00 год. у залі Тячівського районного ЦДЮТ відбудеться  презентація Національної скаутської організації України «Пласт».
Запрошуємо зацікавлених осіб взяти участь у заході.
ГО «Єдність».