Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Мова йшла про пенсії та страховий стаж

Мова йшла про пенсії та страховий стаж

09:12, 26.02.18
254
Тячівщина / Економіка
Мова йшла про пенсії  та страховий стаж20 лютого керівництво Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провело зустріч з колективом Тячівської райполіклініки. Присутніх було проінформовано про реформування пенсійної системи з 1 жовтня 2017 року. Пояснено умови призначення пенсій та порядок обчислення страхового стажу. Також надано інформацію про добровільну участь осіб у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.


Йшлося про умови призначення пенсій за вислугу років, на пільгових умовах, про механізм проведення перерахунків пенсії у зв’язку із набуттям страхового стажу після призначення пенсії.
З 1 січня 2018 року по 31 грудня 2018 року при призначенні пенсії застосовується середня заробітна плата (дохід) по Україні, з якої сплачені страхові внески, обчислена як середній показник за 2016 та 2017 роки із застосуванням величини оцінки одного року страхового стажу в розмірі 1%. За кожний повний рік страхового стажу понад 35 років чоловікам і 30 років жінкам пенсія за віком збільшується на 1 відсоток розміру пенсії, але не більш, як на 1 відсоток мінімального розміру пенсії за віком. Мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу 1489,20 грн. (40% мінімальної з/плати 3723,00 грн.).
Повідомлено про функціонування Веб-порталу Фонду. Особливу увагу акцентовано на можливості отримання з Веб-порталу різнопланової інформації: про дані з системи персоніфікованого обліку про суму заробітку, з якої сплачені страхові внески, про дні для стажу, які зараховано в результаті сплати, інформацію про відомості з власної пенсійної справи. Оскільки портал надає доступ до персональної інформації, роз’яснено, як можна зареєструватися та стати користувачем Веб-порталу Пенсійного фонду України. Для постійного контролю за персональними даними, що містяться в Державному реєстрі, працівникам закладу запропонували зареєструватись на Веб-порталі електронних послуг.
Насамкінець були надані відповіді на індивідуальні запитання щодо обчислення пенсії і користування Веб-порталом Пенсійного фонду України.
С.ДАНИЛИЧ, начальник ОУПФУ.
Мова йшла про пенсії  та страховий стаж
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення