Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Тячівщину відвідала Міністр румунів звідусіль Наталія-Елена Інтотеро

Тячівщину відвідала Міністр румунів звідусіль Наталія-Елена Інтотеро

08:28, 12.03.18
350
Тячівщина / Події
Тячівщину відвідала Міністр румунів звідусіль Наталія-Елена ІнтотероУ суботу, 3 березня 2018 р., на Тячівщині з робочим візитом перебувала Міністр румунів звідусіль Уряду Румунії пані Наталія-Елена Інтотеро, яка взяла участь у святкуванні традиційного «Мерцишору».

Напередодні урочистості відбулася зустріч з представниками Закарпатської ОДА та Тячівської РДА, місцевої влади. А саме: заступника голови Закарпатської ОДА Володимира Колеснікова, голови Тячівської РДА Василя Дем’янчука та його першого заступника Михайла Полажинця, Консула Румунії в смт Солотвино Габріела Нікола, Нижньоапшанського сільського голови Івана Йовдія.
Пані Міністр повідомила, що це її перший закордонний візит в Україну і Тячівщину зокрема, оскільки зовсім нещодавно призначена на цю посаду. Висловила щиру вдячність за теплий прийом і сподівання на подальшу конструктивну співпрацю у розвитку добросусідських відносин.
Також зауважила, що Румунія першою ратифікувала Угоду про Асоціацію України з ЄС, і вона мала за честь оголосити це рішення. Ключовим питанням своєї подальшої діяльності визначає збереження мови, культури та традицій нацменшин румунів звідусіль.
Заступник голови Закарпатської ОДА Володимир Колесніков наголосив, що етнічні румуни споконвічно живуть у мирі та злагоді в багатонаціональному Закарпатті. Румунія для Закарпаття є надзвичайно важливим сусідом і стратегічним партнером на сьогодні, коли Україна швидкими темпами рухається до Європейського Союзу.
Голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук висловив вдячність Міністру у справах румунів звідусіль Наталії-Елені Інтотеро за візит. Наголосив, що на Тячівщині максимально забезпечуються права та свободи всіх національностей, які проживають на території району.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Тячівщину відвідала Міністр румунів звідусіль Наталія-Елена ІнтотероТячівщину відвідала Міністр румунів звідусіль Наталія-Елена ІнтотероТячівщину відвідала Міністр румунів звідусіль Наталія-Елена ІнтотероТячівщину відвідала Міністр румунів звідусіль Наталія-Елена ІнтотероТячівщину відвідала Міністр румунів звідусіль Наталія-Елена ІнтотероТячівщину відвідала Міністр румунів звідусіль Наталія-Елена ІнтотероТячівщину відвідала Міністр румунів звідусіль Наталія-Елена Інтотеро
Читайте також:
Коментарі:
Аватар
Яррі Одл 22 березня 2018 09:36
 • Подобається
 • 0
Висновок Венеціанської комісії від 8 грудня 2017 року щодо сьомої "мовної статті" Закону "Про освіту" не зобов’язує Україну вносити в неї зміни. Венеційська комісія дала позитивний висновок Закону про освіту в частині захисту національних меншин. Однак, деякі посадовці замовчують той факт, що Венеційська комісія дає рекомендації і щодо підсилення ролі державної мови в Україні. «Сприяння посиленню державної мови та її обов’язковість для усіх громадян є законною і навіть похвальною метою держави», — зазначено у висновку. Венеціанська комісія рекомендує ефективні консультації представників меншин в ухваленні законодавства, спрямованого на права національних меншин. Але робити це слід симетрично по обидва боки кордону та не порушувати при цьому чинного законодавства (зокрема і Закону України "Про освіту").

Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.

Відбудеться виїзний прийом
Відбудеться виїзний прийомПовідомляємо, що 30.08.2018 р. спеціалісти управління проведуть виїзний прийом громадян у Нижньоапшанській сільській раді, де створено віддалене робоче місце з обслуговування громадян с.Нижня Апша та прилеглих населених пунктів. Будуть надаватись консультації щодо пенсійного забезпечення, порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій, а також прийом заяв та документів майбутніх пенсіонерів, заяви про реєстрацію на веб-порталі ПФУ та СМС-інформування, замовлення довідок, заяви про надання довідки ОК-5 про нараховану заробітну плату, прийом анкет для оформлення пенсійного посвідчення.
Тячівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області.

Запрошуємо на міжнародний волейбольний турнір
Запрошуємо на міжнародний волейбольний турнір25-26 серпня на території бази відпочинку «Слатіна» (смт Солотвино) відбудеться Міжнародний турнір з волейболу серед чоловіків та жінок з нагоди Дня незалежності України. У ньому візьмуть участь 16 команд з Румунії, Молдови та України. 
Урочисте відкриття турніру – 25 серпня о 10.00 за к.ч. Запрошуємо вболівальників на спортивне свято.
Оргкомітет.