Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Профілактику злочинності в учнівському середовищі та серед неповнолітніх обговорили на спільній нараді

Профілактику злочинності в учнівському середовищі та серед неповнолітніх обговорили на спільній нараді

14:40, 10.04.18
189
Тячівщина / Кримінал
Профілактику злочинності в учнівському середовищі та серед неповнолітніх обговорили на спільній нарадіМинулого тижня відбулася спільна нарада представників  прокуратури, управління  освіти РДА та керівників закладів освіти Тячівського району з питання «Про стан роботи з профілактики правопорушень в закладах освіти», яку провела начальник управління Марія Думнич. У ній взяли участь голова райдержадміністрації Василь Дем’янчук та його перший заступник Михайло Полажинець.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту РДА В.С.Бокотей наголосив на необхідності проведення на території району комплексного обстеження стану пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей. Зокрема, це стосується і шкіл, дошкільних навчальних закладів, гуртожитків, об’єктів соціального типу та ін. У зв’язку з цим всім керівникам рекомендовано зробити все необхідне, щоб заклади були у належному стані, згідно вимог.
Надалі про стан з профілактики правопорушень в закладах освіти інформував прокурор Тячівської місцевої прокуратури Я.П.Дьолог. Зокрема, наголосив, що ситуація щодо злочинності в учнівському середовищі невтішна, зберігається тенденція до її зростання, і, на жаль, Тячівський район перебуває в лідируючих позиціях на Закарпатті. У 2018 році 32 кримінальних проваджень, пов’язаних зі злочинами, скоєними неповнолітніми, зареєстровано у Єдиному реєстрі досудових розслідувань, з яких 8 випадків – серед учнівської молоді. Зокрема, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, крадіжки з проникненням у житло, розбій, шахрайство тощо.
Найбільш тяжкий злочин – умисне вбивство ровесника скоїв учень Нижньоапшанської ЗОШ, з приводу чого тривають слідчі дії. Слід відмітити, що всі правопорушення серед неповнолітніх та учнівської молоді були вчинені особами з неблагополучних сімей. Саме тому вкрай необхідно посилити профілактичну роботу щодо проведення внутрішньошкільного обліку правопорушень та  правового виховання тощо.
Більш детально  про профілактику правопорушень та злочинності серед неповнолітніх, налагодження корекційно-розвивальної виховної роботи у закладах освіти говорив головний спеціаліст управління освіти РДА В.Ю.Танчинець. Зокрема, що стосується виконання планів комплексних заходів щодо попередження дитячого та дорожньо-транспортного травматизму, створення безпечних умов навчання, проведення позапланових інструктажів з техніки безпеки тощо.
До присутніх звернувся голова райдержадміністрації Василь Дем’янчук, який також наголосив на актуальності профілактики злочинності в учнівському середовищі та серед неповнолітніх. Рекомендував залучати старшокласників до проведення заходів з благоустрою та заходів з дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Окрім того, очільник району висловив вдячність директорам, педагогам, учням та батькам за активну участь у благодійних акціях на підтримку АТО і дітей сходу, які опинилися у важких життєвих обставинах. Зокрема, укомплектування вантажу до Великодніх свят, який волонтери доставляють в гарячі точки.
Обговорено питання  організації та проведення ЗНО в 2018 році, благоустрою закладів освіти району, Всеукраїнської  інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», заходів щодо соціальної підтримки, адаптації учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам’яті загиблих та ін.
Підсумок роботи управління освіти РДА та навчальних закладів освіти за І квартал 2018 року підвела Марія Думнич. З приводу обговорених питань на спільній нараді нею  видано організаційно-розпорядчі документи, які доведені до виконання з метою посилення роботи щодо запобігання травматизму та загибелі учасників освітнього процесу, а також покращення навчально-виховного процесу в районі загалом.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Профілактику злочинності в учнівському середовищі та серед неповнолітніх обговорили на спільній нарадіПрофілактику злочинності в учнівському середовищі та серед неповнолітніх обговорили на спільній нараді
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.

Відбудеться виїзний прийом
Відбудеться виїзний прийомПовідомляємо, що 30.08.2018 р. спеціалісти управління проведуть виїзний прийом громадян у Нижньоапшанській сільській раді, де створено віддалене робоче місце з обслуговування громадян с.Нижня Апша та прилеглих населених пунктів. Будуть надаватись консультації щодо пенсійного забезпечення, порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій, а також прийом заяв та документів майбутніх пенсіонерів, заяви про реєстрацію на веб-порталі ПФУ та СМС-інформування, замовлення довідок, заяви про надання довідки ОК-5 про нараховану заробітну плату, прийом анкет для оформлення пенсійного посвідчення.
Тячівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області.

Запрошуємо на міжнародний волейбольний турнір
Запрошуємо  на міжнародний волейбольний турнір25-26 серпня на території бази відпочинку «Слатіна» (смт Солотвино) відбудеться Міжнародний турнір з волейболу серед чоловіків та жінок з нагоди Дня незалежності України. У ньому візьмуть участь 16 команд з Румунії, Молдови та України. 
Урочисте відкриття турніру – 25 серпня о 10.00 за к.ч. Запрошуємо вболівальників на спортивне свято.
Оргкомітет.