Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Медики-рентгенологи обмінювалися досвідом

Медики-рентгенологи обмінювалися досвідом

10:42, 02.05.18
192
Тячівщина / Події / Здоров'я
Медики-рентгенологи обмінювалися досвідомМинулого тижня у Тячеві, на базі аквапарку «Марина», відбулася міжрегіональна мультимодальна конференція – школа цифрових технологій, присвячена 20-річчю Центру рентгенівських технологій Асоціації радіологів України для спеціалістів-рентгенологів, комп’ютерної томографії, магнітно-резонансної томографії та ультразвукової діагностики. Тема заходу – «Роль променевої діагностики у забезпеченні ефективності первинної медичної допомоги».

Організаторами конференції виступили Харківська медична академія післядипломної освіти, Всеукраїнська асоціація рентгенологів, Асоціація радіологів України та Національна медична академія післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика.
Такі медичні форуми проводяться щорічно у різних містах Закарпаття. Цьогоріч медики зібралися у Тячеві. У конференції взяли участь учасники з Закарпатської, Львівської, Вінницької, Хмельницької, Рівненської, Одеської, Київської областей та м.Києва.
Відкрив зібрання головний лікар Тячівської РЛ №1 Федір Яринич, розповів про реалії та перспективи медицини Тячівського району та побажав колегам плідної праці.
Після перегляду презентаційного ролика про Тячів, який підготувала лікар-рентгенолог Тячівської райполіклініки Марія Дьолог, учасники конференції  приступили до роботи. Перший день був  лекційним, а упродовж наступного відбулися чотири майстер-класи з розглянутих у лекційному курсі тем.
Учасники конференції детально обговорили питання рентгенодіагностики пневмонії у дорослих, гострих запалень легень у дітей, ультразвукової та променевої  діагностики різних захворювань, нових технологій у цій галузі та інші.

Н.Маджара.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
У Хусті пройде персональна виставка талановитої майстрині з Тячівщини
У п’ятницю, 23 листопада, о 15.00 у Хустській міській картинній галереї відбудеться відкриття персональної виставки творчого доробку талановитої майстрині з Тячівщини Оксани Забелло під назвою «Барвисті крила осені».