Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Проінспектували підготовку освітніх закладів з румунською мовою навчання до «нової української школи»

Проінспектували підготовку освітніх закладів з румунською мовою навчання до «нової української школи»

08:54, 29.05.18
70
Тячівщина / Влада / Освіта
Проінспектували підготовку освітніх закладів з румунською мовою навчання до «нової української школи»Минулого тижня голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук разом зі своїм першим заступником Михайлом Полажинцем навідались з робочою поїздкою в село Глибокий Потік.

Сільський голова Василь Буга та районний депутат Дмитро Буга розповіли про стан соціального розвитку та актуальні питання населеного пункту, які потребують негайного вирішення. Зокрема, це стосується ремонту доріг, матеріального забезпечення закладів соціальної сфери, наповнюваності місцевого бюджету тощо.
З ними навідались у школи з румунською мовою навчання, які знаходяться на території села Глибокий Потік і присілків Малий Боуц, Великий Боуц та Карбунешть. Основне питання, яким цікавились поважні гості у директорів навчальних закладів – це впровадження нещодавно прийнятого Закону «Про освіту». Зокрема, про підготовку першокласників до «нової української школи», забезпечення відповідним приміщенням та необхідною матеріально-технічною базою. Обговорено питання щодо проведення ремонтів та придбання інвентаря.
Як зазначив очільник району Василь Дем’янчук, новий Закон про освіту повністю змінить підхід до навчально-виховного процесу, адже школа буде повністю модернізована. Це не лише нові типи закладів, а й нові стандарти та нова концепція навчання тощо. Тож підготовка в районі до навчання по-новому триває.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Проінспектували підготовку освітніх закладів з румунською мовою навчання до «нової української школи»Проінспектували підготовку освітніх закладів з румунською мовою навчання до «нової української школи»Проінспектували підготовку освітніх закладів з румунською мовою навчання до «нової української школи»Проінспектували підготовку освітніх закладів з румунською мовою навчання до «нової української школи»Проінспектували підготовку освітніх закладів з румунською мовою навчання до «нової української школи»Проінспектували підготовку освітніх закладів з румунською мовою навчання до «нової української школи»Проінспектували підготовку освітніх закладів з румунською мовою навчання до «нової української школи»
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».