Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » ...А в дарунок – кольорові кульки

...А в дарунок – кольорові кульки

14:58, 11.06.18
54
Тячівщина / Суспільство / Здоров'я
...А в дарунок – кольорові кулькиУ п’ятницю, 1 червня, в Тячівській районній лікарні № 1 відбулося урочисте відкриття реконструйованого приймального дитячого відділення.
Участь у офіційній церемонії взяли: в. о.голови Тячівської державної адміністрації Михайло Полажинець, заступник голови районної ради Ігор Грабарь, головний лікар Тячівської РЛ №1 Федір Яринич, заступник головного лікаря з лікувальної роботи Віктор Попович та заступник головного лікаря з медсестринства Марія Кучерява. Прийшли привітати колег з такою подією і медичні працівники з інших відділень лікарні.

В.о. голови РДА Михайло Полажинець наголосив, що на шляху реалізації медичної реформи важливим питанням постає створення комфортних умов для перебування пацієнтів у закладах охорони здоров’я. У переліку першочергових завдань районна влада і керівництво лікарні вбачало проведення капітального ремонту дитячого приймального відділення та заміну обладнання, яке буде здійснюватись і надалі. Для цього було виділено з районного бюджету кошти у сумі 200 тис. грн.
Подяку медичним працівникам за їх сумлінну і самовіддану працю виголосив заступник голови районної ради Ігор Грабарь. А також запевнив присутніх, що районна рада і державна адміністрація й надалі працюватимуть над забезпеченням матеріально-технічної бази районної лікарні та якості надання медичних послуг.   
Відбулося традиційне перерізання символічної стрічки, і всі учасники урочистого заходу мали змогу оглянути капітально відремонтовані приміщення, з якими ознайомила завідуюча Світлана Шелевер. Згідно вимог, облаштовано санпропускник та відповідні палати, вимощено плитку, з метою енергозбереження замінено вікна на пластикові, оновлено фасад тощо. Посприяли і благодійники, зокрема приватні підприємці Михайло Філіп (Гемо «Медіка»), Михайло Шелевер та інші, які постійно допомагають закладу. У результаті створено належні умови перебування як для пацієнтів, так і для праці медичного персоналу.
Як зауважив головний лікар Федір Яринич, дитяче відділення було переведено з селища Буштино в 1997 році,   тоді хворі діти поступали в лікарню через загальне приймальне відділення. А це не завжди відповідало правилам внутрішнього розпорядку закладу, порушувався санепідемрежим. Відтепер  цю проблему усунено і зроблено все необхідне для належного лікування хворих діток. До речі,  у 2016 році Тячівській РЛ №1 відповідним дипломом Міністерства охорони здоров’я підтверджено статус «Лікарня, доброзичлива до дитини».
Оскільки урочисте відкриття приймального відділення відбулося в Міжнародний день захисту дітей, всім пацієнтам відділення організатори  влаштували приємний сюрприз – подарували кольорові кульки та презенти. І, звісно, бажали швидкого одужання, міцного здоров’я та щасливого дитинства.
Прес-служба Тячівської РДА.
...А в дарунок – кольорові кульки...А в дарунок – кольорові кульки...А в дарунок – кольорові кульки...А в дарунок – кольорові кульки...А в дарунок – кольорові кульки...А в дарунок – кольорові кульки
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».