Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Призначено головлікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», внесено зміни до бюджету та ще низку рішень прийняли на сесії райради

Призначено головлікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», внесено зміни до бюджету та ще низку рішень прийняли на сесії райради

10:19, 20.08.18
157
Тячівщина / Влада / Місцеве самоврядування / Здоров'я / Важливо
Призначено головлікаря  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», внесено зміни до бюджету та ще низку рішень прийняли на сесії райради16 серпня відбулося друге пленарне засідання 14-ї сесії Тячівської районної ради сьомого скликання під керівництвом голови райради Івана Фабриція.
Участь у сесії взяв голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук, також були запрошені керівники правоохоронних органів району, місцевого самоврядування, районних установ, представники громадськості. У роботі сесії взяли участь 33 депутатів.

Найперше, депутати вшанували хвилиною мовчання воїнів, загиблих у зоні бойових дій на сході України, та привітали колег-іменинників, які відзначили дні народження у міжсесійний період.
Розглянули питання порядку денного, включивши до нього Звернення громадської організації «Щасливі діти» до Верховної Ради України стосовно необхідності прийняття Закону про захоронення та продаж полімерних пакетів, строк повного фізичного, хімічного, термального або біологічного розчинення яких перевищує п’ять років; звернення від депутата районної ради В.Т.Карпи до Служби автомобільних доріг Закарпатської області щодо встановлення дорожніх знаків відповідно до Правил дорожнього руху на перехресті доріг  смт Усть-Чорна у напрямку Усть-Чорна-Лопухів та Колочава-Усть-Чорна-Бедевля; звернення від депутата районної ради І.І.Грабаря до Тячівської РДА щодо виділення коштів для розробки проектно-кошторисної документації на будівництво класних приміщень Тересвянської ЗОШ І-ІІІ ст..; від РДА надійшло звернення до Верховної Ради України щодо внесення твердих побутових відходів до переліку альтернативних джерел енергії  та встановлення зеленого тарифу на вивільнення електричної енергії. Та проголосували за  пропозицію голови комісії  з питань охорони здоров’я, материнства й дитинства та соціального захисту населення В.Ю. Даруди розглянути окремим питання «Рекомендації щодо  проведення змін штатного розпису КЗ «Тячівська районна стоматполіклініка», переведення штатних посад в госпрозрахункове відділення. Вилучити його з блоку питань про майно. 
Пакетом прийняли низку депутатських запитів та звернень і спрямували їх за належністю. Це звернення депутатів районної ради до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо облаштування засобами дистанційної передачі даних лічильників природного газу, що належать непобутовим споживачам; депутатське звернення М.В.Федини щодо необхідності виділення з районного бюджету 250 тис. грн. на проведення ремонту будинку культури в с.Дулово; депутатське звернення М.В.Олага  щодо вирішення проблеми з незадовільним станом доріг у с. Вонігово. 
Під час розгляду питання «Про результати конкурсу, призначення головного лікаря та внесення змін, доповнень до Статуту комунального некомерційного підприємства Тячівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги», виникли дискусії щодо доцільності оптимізації запропонованого штатного розпису. Як зазначив голова районної ради Іван Фабрицій, оптимізації зазнав тільки штат апарату КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», без змін залишаються штатні розписи на дільницях. Відтак, в апараті Центру замість двох посад заступника головного лікаря буде тільки одна, не передбачаються у штаті й працівники інформаційно-аналітичного центру, посади медичної сестри кабінету щеплення та юрисконсульта, а з півтора оклада залишається тільки оклад інспектора з кадрів. Після жвавого обговорення депутати все ж прийняли рішення за зміни до Статуту підприємства й погодили оновлений  штатний розпис. Також затвердили результати конкурсу на призначення керівника комунального некомерційного підприємства Тячівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» – головним лікарем призначено Тетяну Степанівну ЛЕБЕДЄВУ (на фото). Тож депутати привітали Т.С.Лебедєву з призначенням. 
Призначено головлікаря  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», внесено зміни до бюджету та ще низку рішень прийняли на сесії райради
Проголосували й за приведення у відповідність чинному законодавству Статуту «Буштинської гімназії-інтернату гуманітарного профілю І-ІІІ ступенів Буштинської селищної ради» та затвердження Статуту закладу у новій редакції. Відтак, змінено тип та назву закладу загальної середньої освіти «Гімназія-інтернат гуманітарного профілю І-ІІІ ст. Буштинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області» (Буштинська гімназія-інтернат І-ІІІ ст) на «Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Буштинський ліцей Тячівської районної ради Закарпатської області» (Буштинський ліцей).
Без обговорень прийняли рішення з майнових питань: про затвердження норм індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КП «Тячівське ВУЖКГ»; про надання згоди AT «Укрексімбанк» на виділення в натурі 3/100 частки в одну цілу; про надання дозволу на списання основних засобів з балансу КЗ «Тячівська районна поліклініка»; про ліквідацію та заміну голів ліквідаційних комісій комунальних підприємств району; про надання дозволу на списання пожежного автомобіля з балансу КЗ «Місцева пожежна охорона в Тячівському районі»; про відкликання припинення державної реєстрації Комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку туристичної зони Солотвино»; про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів комунальної власності; про стан виконання рішень про передачу житлового фонду КП «Тячівське ВУЖКГ». 
Окремо розглянуто та проголосовано питання про рекомендації щодо проведення змін штатного розпису Комунального закладу «Тячівська районна стоматологічна поліклініка» шляхом переведення штатних посад в госпрозрахункове відділення, включивши до проекту рішення щодо цього питання пункт залишити штатні посади на 0,5 окладу, які фінансуються з бюджету, у 7 базових лікарських закладах на території району з метою надання медичної допомоги пільговим категоріям громадян.
Також народні обранці затвердили районні програми, внесли зміни і доповнення до діючих. Зокрема, йдеться про Програму розвитку фізичної культури і спорту у Тячівському районі на 2015-2018 роки; Програму забезпечення документування управлінської інформації, організаційного та матеріально-технічного забезпечення у правовій, суспільній та інформаційні сфері на 2017-2019 роки; Програму захисту конституційних прав і свобод громадян на 2018-2019 роки та Програму підтримки обдарованої спортивної молоді в Тячівському районі на 2018-2022 роки. 
 Також сесією внесено зміни та доповнення до районного бюджету на 2018 рік. Депутати проголосували за  пропозицію депутата районної ради Василя Каганця щодо розподілу коштів на капремонт дороги  між Красною та Усть-Чорною. 
У питанні «Різне» обговорили стан узбіч на території Чумалівської сільської ради за межами населеного пункту, ремонт доріг у районі та інше. 
Насамкінець голова РДА Василь Дем’янчук подякував депутатам за плідну роботу та закликав сільських та селищних голів організувати у населених пунктах належне святкування річниці  Незалежності України, а всіх бажаючих запросив на районне святкування, що відбудеться 23 серпня. 
Л.БІЛАК.
Призначено головлікаря  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», внесено зміни до бюджету та ще низку рішень прийняли на сесії райради


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.

Відбудеться виїзний прийом
Відбудеться виїзний прийомПовідомляємо, що 30.08.2018 р. спеціалісти управління проведуть виїзний прийом громадян у Нижньоапшанській сільській раді, де створено віддалене робоче місце з обслуговування громадян с.Нижня Апша та прилеглих населених пунктів. Будуть надаватись консультації щодо пенсійного забезпечення, порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій, а також прийом заяв та документів майбутніх пенсіонерів, заяви про реєстрацію на веб-порталі ПФУ та СМС-інформування, замовлення довідок, заяви про надання довідки ОК-5 про нараховану заробітну плату, прийом анкет для оформлення пенсійного посвідчення.
Тячівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області.

Запрошуємо на міжнародний волейбольний турнір
Запрошуємо  на міжнародний волейбольний турнір25-26 серпня на території бази відпочинку «Слатіна» (смт Солотвино) відбудеться Міжнародний турнір з волейболу серед чоловіків та жінок з нагоди Дня незалежності України. У ньому візьмуть участь 16 команд з Румунії, Молдови та України. 
Урочисте відкриття турніру – 25 серпня о 10.00 за к.ч. Запрошуємо вболівальників на спортивне свято.
Оргкомітет.
Тячів відзначить День міста 15-16 вересня
Тячів відзначить День міста 15-16 вересняТаке рішення було прийняте на засіданні двадцять четвертої (позачергової) сесії Тячівської міської ради сьомого скликання, яке відбулося 26 липня.
Цьогоріч День Тячева та 689-у річницю від першої документальної згадки про місто святкуватимуть традиційно упродовж двох днів – 15-16 вересня. 
Вл. інф.
Розпочинається сезон полювання
Розпочинається сезон полювання4 серпня ц.р. розпочинається сезон полювання на дику птицю. Початок – о 18.00. Здійснювати полювання дозволяється за умови сплати членських внесків та наявності дозвільної і контрольної карток.
Ні пуху, ні пера!
В.Сойма, т.в.о. голови УТМР.