Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Короткі підсумки соціально-економічного становища Тячівського району за І півріччя 2018 року

Короткі підсумки соціально-економічного становища Тячівського району за І півріччя 2018 року

10:42, 03.09.18
110
Тячівщина / Економіка / Суспільство
Населення. На 1 липня 2018 р. у Тячівському районі чисельність наявного населення становила 175343 особи. Упродовж І півріччя 2018 року мало місце зменшення населення на 101 особу. Скорочення відбулося внаслідок як природнього, так і міграційного руху. 

Соціальний захист населення. Призначено субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 6987 домогосподарствам. Сума призначених субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у І півріччі становить 4098,6 тис. грн.
На придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначено субсидії готівкою 5411 домогосподарствам. Сума такого виду призначених субсидій склала 18329,1 тис. грн.
Ринок праці. Кількість зареєстрованих безробітних на кінець червня склала 923 особи, що на 3,7% більше, ніж на кінець червня 2017 року. Рівень зареєстрованого безробіття по району на кінець червня поточного року становив 0,9% населення працездатного віку.
Заробітна плата. У ІІ кварталі 2018 року середньомісячна заробітна плата штатного працівника становила 6960 грн., що на 25,5% більше у порівнянні до такого періоду минулого року та на 13,1% менше, ніж у середньому по області. В порівнянні, з І кварталом, сума середньомісячної заробітної плати зросла на 838 грн.
Промисловість. За січень-червень промисловими підприємствами району реалізовано промислової продукції (товарів, робіт, послуг) на суму 182,1 млн. грн., питома вага якої в загальнообласному обсязі реалізації склала 1,6%.
Сільське господарство. У господарствах усіх категорій району (у т.ч. і населення) нараховувалося 29,6 тис. голів великої рогатої худоби, в т.ч. 18,9 тис. голів корів; свиней – 79,7 тис. голів; птиці – 892,7 тис. голів. Протягом І півріччя 2018 року вироблено 7,2 тис. тонн м’яса; 36,8 тис. тонн молока та 40,4 млн. штук яєць.
Будівництво. Підприємствами та організаціями району виконано обсяг будівельних робіт на суму 985 тис. грн. В загальнообласному обсязі це складає 0,2%. 
Транспорт. Підприємствами транспорту перевезено 202,5 тис. тонн вантажів, що на 3,1% більше від обсягу за відповідний період минулого року. Вантажооборот підприємств транспорту становив 261,3 млн. ткм, що на 0,9% менше, ніж у минулорічному періоді.
Послугами пасажирського транспорту скористалися 298,2 тис.пасажирів і виконано пасажирооборот в обсязі 8,8 млн. пас. км.
Зовнішньоекономічна діяльність. Обсяг експорту зовнішньої торгівлі послугами становив 1361,3 тис. доларів США. Порівняно з І півріччям 2017 р., обсяги експорту послуг збільшено на 5,5%.
Ціни. Індекс споживчих цін (індекс інфляції) по Закарпатті у січні-червні 2018 року склав 105,4%.

С.Лісовенко, начальник відділу статистики у Тячівському районі.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.

Відбудеться виїзний прийом
Відбудеться виїзний прийомПовідомляємо, що 30.08.2018 р. спеціалісти управління проведуть виїзний прийом громадян у Нижньоапшанській сільській раді, де створено віддалене робоче місце з обслуговування громадян с.Нижня Апша та прилеглих населених пунктів. Будуть надаватись консультації щодо пенсійного забезпечення, порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій, а також прийом заяв та документів майбутніх пенсіонерів, заяви про реєстрацію на веб-порталі ПФУ та СМС-інформування, замовлення довідок, заяви про надання довідки ОК-5 про нараховану заробітну плату, прийом анкет для оформлення пенсійного посвідчення.
Тячівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області.

Запрошуємо на міжнародний волейбольний турнір
Запрошуємо  на міжнародний волейбольний турнір25-26 серпня на території бази відпочинку «Слатіна» (смт Солотвино) відбудеться Міжнародний турнір з волейболу серед чоловіків та жінок з нагоди Дня незалежності України. У ньому візьмуть участь 16 команд з Румунії, Молдови та України. 
Урочисте відкриття турніру – 25 серпня о 10.00 за к.ч. Запрошуємо вболівальників на спортивне свято.
Оргкомітет.
Тячів відзначить День міста 15-16 вересня
Тячів відзначить День міста 15-16 вересняТаке рішення було прийняте на засіданні двадцять четвертої (позачергової) сесії Тячівської міської ради сьомого скликання, яке відбулося 26 липня.
Цьогоріч День Тячева та 689-у річницю від першої документальної згадки про місто святкуватимуть традиційно упродовж двох днів – 15-16 вересня. 
Вл. інф.
Розпочинається сезон полювання
Розпочинається сезон полювання4 серпня ц.р. розпочинається сезон полювання на дику птицю. Початок – о 18.00. Здійснювати полювання дозволяється за умови сплати членських внесків та наявності дозвільної і контрольної карток.
Ні пуху, ні пера!
В.Сойма, т.в.о. голови УТМР.