Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Мокрянський лісгосп – «Лідер року 2018»

Мокрянський лісгосп – «Лідер року 2018»

11:38, 20.11.18
806
Тячівщина / Економіка
Незалежний, загальнодержавний та об’єктивний – Національний бізнес-рейтинг визначив найкращі підприємства країни. Одним з них стало ДП «Мокрянське ЛМГ», яке завдяки ефективності обраної стратегії розвитку зайняло високі позиції в рейтингу. Йому присвоєно відзнаку «Лідер року 2018».


Так, лісгосп посів 1 місце серед суб’єктів господарювання України у номінації «Результативність і рентабельність» та 1 місце – серед суб’єктів господарювання Закарпатської області за сумою місць чотирьох номінацій фінансово-господарської діяльності.
Участь у загальнодержавному комплексному ранжуванні взяло 311 430 юридичних осіб, під час якого було проаналізовано їх фінансово-економічні показники та визначено успішних представників національної економіки.
Нагороди НБР – не тільки підтвердження високих досягнень, а й інвестиція в нові успіхи тих компаній, чия діяльність є драйвером національної економіки.
Так тримати, земляки!
Л.БІЛАК.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
У Хусті пройде персональна виставка талановитої майстрині з Тячівщини
У п’ятницю, 23 листопада, о 15.00 у Хустській міській картинній галереї відбудеться відкриття персональної виставки творчого доробку талановитої майстрині з Тячівщини Оксани Забелло під назвою «Барвисті крила осені».