Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Відомий медик – профспілковий лідер – презентував свою нову книгу

Відомий медик – профспілковий лідер – презентував свою нову книгу

08:35, 31.07.17
2823
Культура
Відомий медик – профспілковий лідер – презентував свою нову книгуЗавідувач відділення переливання крові Тячівської районної лікарні №1 Василь Йовдій – відома особистість серед медиків і профспілкового активу нашого краю. Чимало часу, сил і енергії Василь Юрійович віддає громадській роботі, очолюючи найбільшу у галузі – Тячівську районну організацію профспілки працівників охорони здоров’я та обласне товариство румунів Закарпаття ім. Іоанна Мігалі де Апша.

А ще Василь Йовдій понад чотири десятки років поєднує своє життя з журналістикою, добрим словом згадуючи своїх наставників – відомих журналістів з Тячівщини Михайла Костевича, Юрія Павлишинця, Іона Мігалко, Михайла Тимшу, які завжди підтримували його у творчих надбаннях.
Перу Василя Йовдія належать сотні публікацій різної тематики, яка є досить широкою: охорона здоров’я, донорство, нариси про людей, з ким його зв’язувала спільна робота, відомі особистості Тячівщини, мешканці його рідного села Нижня Апша, профспілкове життя, діяльність Товариства румунів Закарпаття, міжнародні зв’язки,  культура, спорт, інформації на інші теми.
Понад 100 публікацій Василя Йовдія у районних, обласних, всеукраїнських засобах масової інформації лягли в основу його першої книги «Слово – моє життя…», яка вийшла в світ у 2010 році і мала великий громадський резонанс.
Поява дебютної збірки публікацій стала додатковим стимулом для Василя Юрійовича, який нині є постійним дописувачем Тячівської районної газети «Дружба». До речі, до Дня журналіста це видання та його редактор Ольга Фіцай були відзначені в обласному конкурсі на краще висвітлення профспілкової тематики в засобах масової інформації.
Публікації Василя Йовдія знаходять місце майже в кожному номері районки. Його творчі нахили відзначає і відомий журналіст, головний редактор газети Ольга Юріївна Фіцай, якій нещодавно присвоєно почесне звання «Заслужений журналіст України».
Близько 100 нових публікацій Василя Юрійовича увійшли до його другої книги – художньо-документального видання «Слово – моє життя…», яка вийшла цього року. Символічно, що її презентація відбулася на обласному масовому святі медиків Закарпаття – галузевій спартакіаді, яка проходила в місті Ужгороді. На ній були присутні голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Володимир Турок, заступник начальника управління охорони здоров’я Закарпатської облдержадміністрації Тетяна Міцо, голова облпрофради Володимир Фленько, головний лікар Тячівської районної лікарні №1, депутат Закарпатської обласної ради Федір Яринич, колеги-профспілчани, журналісти. Володимир Фленько вручив Василю Йовдію подяку президії облпрофради за особистий внесок у висвітлення профспілкової тематики у ЗМІ.
Сергій Баранчиков, завідувач відділу організаційно-гуманітарної роботи Закарпатської облпрофради.
Відомий медик – профспілковий лідер – презентував свою нову книгуВідомий медик – профспілковий лідер – презентував свою нову книгускачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення