Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
19-02-2018, 09:28 Вчимося доброті
» » » » Семінар із мистецькими нотками

Семінар із мистецькими нотками

08:38, 31.07.17
2689
Культура
Семінар із мистецькими нотками25  липня у с.Мала Уголька відбувся виїзний районний семінар-екскурсія клубних, бібліотечних та музейних працівників на тему:  «Туристично-краєзнавча робота закладів культури району». У роботі семінару взяли участь начальник відділу культури В.А.Гудак та головний спеціаліст відділу культури О.В.Магула.

Працівники культури розпочали семінар з ознайомлення із закладом культури, що має статус «бібліотека-клуб» де їх привітала зав.бібліотеки Надія Штець, а потім відвідали Малоугольківський монастир, ознайомилися з історією його виникнення та подвижницькою біографією засновника обителі Іова Угольського.
Продовжили роботу у Карпатському біосферному заповіднику, де провели теоретичну частину семінару.  З планом роботи присутніх ознайомила Наталія Сасин, директор районного методичного центру, й для відкриття семінару надала слово начальнику відділу культури Василю Гудаку.
Для клубних та бібліотечних працівників було проведено консультації на теми:
 «Форми туристично-краєзнавчої роботи закладів культури району» – Н.Й.Сасин, директор РМЦ;
«Бібліотечне краєзнавство як ресурс розвитку туризму» – А.В.Сасин, провідний бібліотекар ЦДБ;
«Краєзнавча робота в бібліотеках як дійовий засіб розвитку туристичного потенціалу Тячівщини» – І.С.Ключкей, директор ЦБС.
В ході обговорення та обміну досвідом роботи виступили Марія Немеш – зав. бібліотеки с.Колодно, Надія Костяк – зав. бібліотеки смт Усть-Чорна, Олена Немеш – зав. клубу с.Угля, Аліна Новаленко – зав. бібліотеки смт Тересва. Про розвиток етнографічних музеїв району с. Калина, Велика Уголька, Нижня Апша в плані роботи з туристами розповіли завідувач музею «Калина» – Юрій Куцин, зав.клубу с. Велика Уголька – Марія Угляй,  зав. бібліотеки с.Нижня Апша – Олена Ботош, яка на завершення своєї розповіді про музей румунського регіону заспівала релігійну пісню.
Підвівши підсумки розмови, культурно-освітні працівники  вирішили поповнити новими матеріалами тематичні папки з історії сіл та поновити експонати краєзнавчих куточків закладів культури, а також зробити ескіз календаря «Мистецька Тячівщина».  
На завершення роботи семінару клубно-бібліотечні працівники Углянського куща та села Чумальово показали уривок з фольклорного дійства «Вечорниці». Музичний супровід коломийок звучав у виконанні Тиберія Мельника (м.Тячів) та художнього керівника будинку культури с.Красна – Михайла Сойми.

Наталія Сасин, директор РМЦ відділу культури РДА.    
Семінар із мистецькими ноткамиСемінар із мистецькими ноткамиСемінар із мистецькими нотками                                                         
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення