Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Поділились досвідом, зробили намітки

Поділились досвідом, зробили намітки

08:48, 12.03.18
181
Культура
Поділились досвідом, зробили наміткиНещодавнои клубно-бібліотечні та музейні працівники району зібралися на спільний семінар-практикум «Збереження та відродження історико-духовної та культурної спадщини в районі. Витоки і сьогодення».

Відкрив його  начальник відділу культури райдержадміністрації В.А.Гудак.
Розмова торкалась цілого ряду питань, зокрема, таких, як «Культурно-просвітницька діяльність закладів культури по збереженню нематеріальної культурної спадщини» (директор РМЦ Н.Й.Сасин), «Розвиток та сучасні підходи в роботі бібліотек з питань культурної спадщини» (директор ЦБС  І.С.Ключкей), «Культура. Бібліотека. Діти: збереження і формування духовної спадщини в інформаційному просторі» (провідний бібліотекар ЦДБ – А.В.Сасин), «Любительські об’єднання та клуби за інтересами як одна з форм роботи з талановитими людьми Тячівщини» (провідний методист РМЦ В.І.Кут).
Досвідом роботи поділилися зав. бібліотеки с. В.Уголька – Г.М.Апшай, зав. етнографічного музею «Сріберна земля» с.Грушово – Л.М.Тегза, зав. виставкової зали РБК, голова ГО – Л.Ю Бобрушко, директор будинку культури с.Ганичі – Н.В.Фіцай.
Розрядку в хід серйозної роботи вніс фольклорний колектив працівників клубно-бібліотечних закладів углянського куща уривком з дійства «Углянське хрещіння».
На завершення працівники культури переглянули відео-п’єсу Ю.Драгун «Як дідо козу продавав» у виконанні учасників театрального гуртка «Барвисті метелики» Центральної дитячої бібліотеки.
Поділились досвідом, зробили наміткиПоділились досвідом, зробили намітки
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.

Відбудеться виїзний прийом
Відбудеться виїзний прийомПовідомляємо, що 30.08.2018 р. спеціалісти управління проведуть виїзний прийом громадян у Нижньоапшанській сільській раді, де створено віддалене робоче місце з обслуговування громадян с.Нижня Апша та прилеглих населених пунктів. Будуть надаватись консультації щодо пенсійного забезпечення, порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій, а також прийом заяв та документів майбутніх пенсіонерів, заяви про реєстрацію на веб-порталі ПФУ та СМС-інформування, замовлення довідок, заяви про надання довідки ОК-5 про нараховану заробітну плату, прийом анкет для оформлення пенсійного посвідчення.
Тячівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області.

Запрошуємо на міжнародний волейбольний турнір
Запрошуємо  на міжнародний волейбольний турнір25-26 серпня на території бази відпочинку «Слатіна» (смт Солотвино) відбудеться Міжнародний турнір з волейболу серед чоловіків та жінок з нагоди Дня незалежності України. У ньому візьмуть участь 16 команд з Румунії, Молдови та України. 
Урочисте відкриття турніру – 25 серпня о 10.00 за к.ч. Запрошуємо вболівальників на спортивне свято.
Оргкомітет.