Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Михайло Роман з Углі презентував книгу «А бідні не плачуть...»

Михайло Роман з Углі презентував книгу «А бідні не плачуть...»

11:43, 29.05.18
71
Культура / Події
Михайло Роман з Углі презентував книгу «А бідні не плачуть...»Нещодавно у конференц-залі готельно-ресторанного комплексу «Феєрія» м. Тячів відбувся творчий вечір та презентація книги  «А бідні не плачуть...» Михайла Романа з Углі – колишнього голови радгоспу «Іскра» та першого директора Закарпатського заводу технологічного обладнання.
Привітати автора з виходом у світ нової повісті прийшли чимало поважних гостей, представників влади, працівників районної, дитячої та бібліотек-філій району, рідних, друзів, пооціновувачів творчості нашого земляка. А також відомі углянці, про яких розповідається в книзі. Серед гостей, зокрема, Микола Бігунець – головний лікар Дубівської РЛ №2, Михайло Голубка – кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу, економіки, управління та адміністрування Національної академії управління, викладач вищої кваліфікаційної категорії, завідувач кафедри обліку та фінансово-економічної діяльності  ВНЗ «Львівський кооперативний коледж економіки і права», Іван Стойка – завідувач стоматологічної поліклініки в м. Іршава та ін.

Ведучі заходу – працівники районної бібліотеки Наталія Нодь та Альона Сливка коротко розповіли про життєвий і творчий шлях Михайла Романа, його автобіографічні твори. Так перша книга «Моя доля» була надрукована у 2002 році.
У книзі «Карпатські самоцвіти» (вид. 2012 р.) йдеться про рідне село Углю та його мешканців – людей праці, невтомних трударів, котрі поважали землю, доглядали і обробляли її.
Нова повість Михайла Романа «А бідні не плачуть...» ( 2018 р.) – відповідь на кіно­фільм «Багаті теж плачуть», який виходив на екранах за часів так званої перебудови. Автор розповідає про Михайла Карпатського із великої та бідної сім’ї, який з самого дитинства змушений був жити, як дорослий.
У дванадцятирічному віці він покинув батьківський дім, аби самотужки досягти кращого життя. Звісно, що шлях його був нелегкий, але завдяки труднощам зміг загартувати власний дух і допомогти не тільки собі, а й рідному краю. І тим щасливий та вдячний Богу за прожите життя…
Михайло Роман фа­хівець у галузі сільського господарства та промисловості, усе життя працював на виробництві, керував великими колективами виробнич­ників та висококваліфікованим інженерно-технічним персо­налом. Завдяки трудовій діяльності отримав високі урядові нагороди та відзнаки. У книзі написано про те, че­рез що пройшов особисто, пліч-о-пліч із поважними трудовими колективами та керівниками всіх рангів, оскільки доводилося виконувати місію державного призначення.
Автор Михайло Роман поділився з присутніми мотивами та тематичним спрямуванням видання, труднощами, з якими стикнувся під час написання книги, та розповів про плани на майбутнє.
У своїй книзі Михайло Васильович повістував про  країну, яку побудували бідні люди сльозами, потом і кров’ю в умовах важких повоєнних років. Створювали колективні господарства, усуспільнювали майно, з любов’ю та ентузіазмом будуючи основу міцної держави з надією на світле майбутнє.
З вітальним словом до автора звернувся голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук, який наголосив, що очолювані у свій час Михайлом Романом підприємства ставали успішними та передовими. Завдяки цьому покращувались інфраструктура та соціально-економічний розвиток Углі та навколишніх населених пунктів. І по сьогодні мешканці села користуються тими благами, які були створені радгоспом та заводом.
– Автор намагається на прикладі свого життя сказати майбутнім поколінням, що завжди треба бути цілеспрямованим у житті, не боятися труднощів і сміливо долати перешкоди, любити свій рідний край і працювати на благо людей, – наголосив очільник району.
Відтак вручив Михайлу Роману подяку державної адміністрації за багаторічну суспільну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району та села Угля, плідну творчу діяльність та з нагоди презентації книги.
Також автора привітав начальник відділу культури Тячівської РДА Василь Гудак, який вручив йому Подяку. Відгуками читача поділився головний лікар Дубівської РЛ №2 Микола Бігунець, Михайло Данилюк присвятив йому вірша, письменник Іван Бинячовський з смт Буштино прочитав декілька своїх творів. Вітання для автора підготували і працівники культури фольклорного колективу Углянського куща з етновиступом «Веселі сусідки». Монолог, вміщений у книзі та присвячений дорогій дружині Надії, зачитала Ганна Сасин – провідний бібліотекар ЦДБ. Пісенними дарунками гостей вітала провідний методист районного методичного центру Беата Савчук.
Любов Немеш, прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Михайло Роман з Углі презентував книгу «А бідні не плачуть...»Михайло Роман з Углі презентував книгу «А бідні не плачуть...»Михайло Роман з Углі презентував книгу «А бідні не плачуть...»Михайло Роман з Углі презентував книгу «А бідні не плачуть...»Михайло Роман з Углі презентував книгу «А бідні не плачуть...»Михайло Роман з Углі презентував книгу «А бідні не плачуть...»
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».