Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Про приписку громадян до призовної дільниці

Про приписку громадян до призовної дільниці

10:15, 19.12.16
463
Офіційно
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
ВИТЯГ З НАКАЗУ
Військового комісара Тячівського районного військового комісаріату
12.12.16.                                          м. Тячів                                       № 97
Про приписку громадян
до призовної дільниці

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу”, розпорядження голови Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області від 31 серпня 2016 року № 432     «Про проведення приписки громадян України 2000 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2017 року»;
НАКАЗУЮ:
1. У січні - березні 2017 року провести приписку громадян 2000 року народження до призовної дільниці Тячівського району Закарпатської області.
2. Явці на приписку підлягають всі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2000 року включно, котрі постійно або тимчасово проживають на території Тячівського району, а також громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше.
3. Всі громадяни, яким належить пройти приписку до призовних дільниць, зобов’язані прибути на приписку за адресою: м. Тячів, вул. Незалежності, 49 в точно визначений для них час, маючи при собі документи, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток, зобов’язані прибути за вказаною адресою до 1 лютого 2016 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.
4. На підставі Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити громадян, яким необхідно пройти приписку до призовних дільниць на час, необхідний для проходження приписки і забезпечити їх своєчасну явку у районний військовий комісаріат.
5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
І.ТИЩУК, військовий комісар Тячівського районного військового комісаріату, підполковник.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

На Тячівщині презентують «Пласт»
На Тячівщині презентують «Пласт» З ініціативи ГО «Єдність» та підтримки районної влади 29 березня, о 14.00 год. у залі Тячівського районного ЦДЮТ відбудеться  презентація Національної скаутської організації України «Пласт».
Запрошуємо зацікавлених осіб взяти участь у заході.
ГО «Єдність».