Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Варварське знищення струмкової форелі

Варварське знищення струмкової форелі

11:44, 27.11.17
337
Довкілля
Варварське знищення  струмкової фореліВ ході проведення рибоохороної роботи та дотримання вимог природоохоронного законодавства у відповідності до наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Закарпатській області №76 від 08.09.2017 року та розпорядження Голови Закарпатської ОДА №460 від 08.09.2017 року  спільно ГО « Громадський контроль Карпат» 03.11.2017 року, 07.11.2017року та 10.11.2017 року було проведено заходи щодо проходження нерестового періоду, а саме струмкової  форелі в басейні річки Брустурянка, в околиці села Лопухів в урочищі «Бистрик» потік Бистрик, в урочищі «Купинець» потік Купинець Кедринського лісництва ДП «Брустурянське ЛМГ» було виявленно складування лісопродукції та порубочних рештків безпосередньо в руслі потоків та прибережно захисній смузі.

Під час огляду місцевості у вказаних урочищах спільно з громадською організацією було виявленно трелювання та транспортування лісопродукції здійснюється гусеничним та колісним транспортом безпосередньо по руслах потоків та переїздами через них, що призводить до  повного знищення кормової бази та зарибленою струмковою фореллю. Враження складаються такі, що ця господарська діяльність контролюється не Державною установою, а якимись варварськими бригадами, які хочуть забрати все і залишити за собою негативні наслідки на майбутні десятиліття, не враховуючи те що ці потоки на протязі п’яти-семи років зариблюються небайдужими громадянами та підприємствами.
Прикро, що роботи проводяться безпосередньо під контролем майстрів лісу, а також лісничого Кедринського лісництва ДП «Брустурянське ЛМГ».
В свою чергу, Управління Державного агентства рибного господарства у Закарпатській області готує подання до інших компетентних органів щодо огляду місця подій, де проводиться негативні дії із залученням інших спеціалістів для визначення обсягу завданої шкоди рибному господарству.
Управління Державного агентства  рибного господарства у Закарпатській області.
Варварське знищення  струмкової фореліВарварське знищення  струмкової фореліВарварське знищення  струмкової фореліВарварське знищення  струмкової фореліВарварське знищення  струмкової фореліВарварське знищення  струмкової фореліВарварське знищення  струмкової форелі
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

На Тячівщині презентують «Пласт»
На Тячівщині презентують «Пласт» З ініціативи ГО «Єдність» та підтримки районної влади 29 березня, о 14.00 год. у залі Тячівського районного ЦДЮТ відбудеться  презентація Національної скаутської організації України «Пласт».
Запрошуємо зацікавлених осіб взяти участь у заході.
ГО «Єдність».