Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » З 1 листопада заборонено ловити рибу

З 1 листопада заборонено ловити рибу

08:52, 05.11.18
38
Довкілля
З наближенням зими риба шукає найбільш сприятливі місця для зимівлі, вона мігрує до зимувальних ям. У зв’язку з цим Закарпатський рибоохоронний патруль розробив наказ про встановлення заборони на вилов риби у зимувальних ямах. Заборона діє з першого листопада 2018 року і триватиме до 10 березня 2019 року.

В житті риб найважливіше значенням має температурний режим та хімічний склад води, вміст різних розчинених газів у воді, в першу чергу - кисню. Кисень у водойми надходить, як правило, з повітря, а частину його вода отримує від водних рослин, які збагачують воду киснем за рахунок фотосинтезу. Найбільш збагачений киснем поверхневий шар води, який взаємодіє з повітрям та сонячним світлом, необхідним для процесу фотосинтезу. У гірських річках вода збагачується киснем на перекатах, які тривалий час не вкриваються льодом. Завдяки цьому оптимальні умови для зимівлі багатьох видів риб утворюються нижче за течією від перекату – у верхній частині плеса.
В цей час у риби різко знижується активність, практично повністю припиняється споживання їжі, уповільнюється інтенсивність росту. Взимку у водоймах посилюються процеси розкладу відмерлих рослин та організмів, на які витрачається кисень. Таким чином, зимівля риби значною мірою залежить від якості водного об’єкту (замулений, зарослий чи забруднений стічними водами підприємств). Також внаслідок покриття водойм льодом, що затримує доступ кисню, можливі явища задухи та загибелі риби.
Тому рибоохоронний патруль звертається до громадян з проханням у випадку виявлення фактів порушення заборони та заморних явищ повідомляти за номером «гарячої лінії» відомства: (093) 091-49-77.
Прес-служба Держрибагентства.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.

Відбудеться виїзний прийом
Відбудеться виїзний прийомПовідомляємо, що 30.08.2018 р. спеціалісти управління проведуть виїзний прийом громадян у Нижньоапшанській сільській раді, де створено віддалене робоче місце з обслуговування громадян с.Нижня Апша та прилеглих населених пунктів. Будуть надаватись консультації щодо пенсійного забезпечення, порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій, а також прийом заяв та документів майбутніх пенсіонерів, заяви про реєстрацію на веб-порталі ПФУ та СМС-інформування, замовлення довідок, заяви про надання довідки ОК-5 про нараховану заробітну плату, прийом анкет для оформлення пенсійного посвідчення.
Тячівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області.

Запрошуємо на міжнародний волейбольний турнір
Запрошуємо  на міжнародний волейбольний турнір25-26 серпня на території бази відпочинку «Слатіна» (смт Солотвино) відбудеться Міжнародний турнір з волейболу серед чоловіків та жінок з нагоди Дня незалежності України. У ньому візьмуть участь 16 команд з Румунії, Молдови та України. 
Урочисте відкриття турніру – 25 серпня о 10.00 за к.ч. Запрошуємо вболівальників на спортивне свято.
Оргкомітет.