Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Санітарну очистку берегів річки Апшиця проведено. Чи довго буде чисто?

Санітарну очистку берегів річки Апшиця проведено. Чи довго буде чисто?

08:30, 05.04.16
403
Довкілля
Санітарну очистку берегів річки Апшиця проведено.  Чи довго буде чисто?Триває місячник з благоустрою територій, до якого активно долучилася громада села Грушово.
– Актив, депутатський корпус, установи та організації, навчальні та дошкільні заклади, суб’єкти господарської діяльності наводять лад на своїх територіях, а також в громадських місцях населеного пункту, – розповів сільський голова Василь Опріш.
Таким чином, поприбирали та ліквідували чимало стихійних сиіттєзвалищ, які створили недобросовісні місцеві жителі попри те, що в селі налагоджено вивіз побутових відходів.
Зі слів сільського голови, чимало непотребу привозять і викидують з дороги мешканці сусідніх сіл. Тож побороти проблему актив Грушова самотужки поки що не в змозі. На місці прибраних з часом з’являються нові купи сміття. Треба приймати кардинальні рішенння на вищому рівні, інакше можемо потонути у власних відходах, – переконує керівник села.
Великою проблемоє також є засмічення лісових угідь та водних ресурсів. І здійснюются вони також не без участі сусідів, які скидують непотріб у водойми. Саме таким чином і відбулося захаращення річки Апшиця під час минулорічного паводку.
З метою санітарного очищення річки в селі організували спільне прибирання території за участі Тячівського МУВГ. До акції долучились працівники державних установ, учні старших класів Грушівської ЗОШ І-ІІІ ст. і працівники водного господарства.
– З бурхливим потоком брудної води зійшли в Апшицю купи сміття, тож береги річки вкрилися пакетами, пет-пляшками  іншим непотребом, який видніється з дороги. Звісно, коли на такі «краєвиди» звертають увагу проїжджі гості та потенційні туристи, це зовсім неприємно, – відмітив ініціатор акції, начальник Тячівського МУВГ Сергій Стойка.
Санітарну очистку берегів річки Апшиця проведено.  Чи довго буде чисто?
На жаль, така сміттєва «картина» вимальовується чи не на всіх водних ресурсах району. Особливо загрозлива ситуація у верхніх гірських селах, де вже роками весь непотріб мешканці скидають у воду.
– Якщо так триватиме надалі, то вже ніякі прибирання не врятують нас від екологічної катастрофи, – переконаний Сергій Стойка.
Адже разом зі сміттям до річки потрапляють небезпечні речовини, які отруюють воду та наносять шкоди природі, а відтак і здоров’ю людині.
А тим часом у Грушові учасники санітарноочисної акції зібрали чимало мішків непотребу. Слід відмітити старання школярів, які водночас висловили своє обурення з приводу того, що діється на берегах Апшиці. Ось слова дітей :
– Шановні дорослі! Майте совість, не кидайте сміття в річку, а то ми змушені за вами прибирати. Який приклад ви нам подаєте? І вам не соромно? Ми вам кажемо – ганьба!
Любов НЕМЕШ, прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Санітарну очистку берегів річки Апшиця проведено.  Чи довго буде чисто?
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
У Хусті пройде персональна виставка талановитої майстрині з Тячівщини
У п’ятницю, 23 листопада, о 15.00 у Хустській міській картинній галереї відбудеться відкриття персональної виставки творчого доробку талановитої майстрині з Тячівщини Оксани Забелло під назвою «Барвисті крила осені».