Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Бережіть ліс!

Бережіть ліс!

15:30, 05.04.16
503
Довкілля
Ліси України – це національне багатство. Вони мають обмежене експлуатаційне значення і підлягають державному обміну та охороні. Лісовий фонд  є високопожежонебезпечнимм об’єктом. Оцінюється безпека шкалою оцінки природної пожежної небезпеки земельних ділянок лісового фонду (затверджено наказом Міністерства  лісового господарства України від 2 червня 1997 р. №52). З настанням весни питання захисту лісів від  вогню стає дуже актуальним.
Лісовий фонд Тарасівського лісництва ДП «Мокрянське ЛМГ»  відноситься до четвертого класу пожежної небезпеки (всіх класів – п’ять). Всі масиви, які відносяться до першого класу, найбільш загрозливі  до пожеж. В лісництві переважають насадження листяних порід в типі умов  місцезростання 3-і 4 – це вологі і сирі, що зменшує ризик виникнення пожеж. Але, тим не менше, лісова охорона Тарасівського лісництва протягом всього  небезпечного періоду чергує у лісосіках: спеціалісти проводять огляди, роблять обходи певних маршрутів згідно графіка. При виникненні пожежі, локалізація проводиться шляхом  безпосереднього гасіння полум’я по краю межі водою, створенням мінералізованих смуг, застосування підпалів.
Працьовитість місцевого населення дається взнаки – як тільки пригріло перше сонечко, люди одразу ж беруться прибирати свої поля для подальшого сінокосу від листя та дрібних гілок, і часто-густо спалюють сміття, не дотримуючись елементарних правил безпеки, що призводить до біди.
Адміністарція Тарасівського лісництва наполегливо просить бути обережними і пильними. Адже охорона лісу від пожеж – це моральний обов’язок кожного громадянина, неважливо працює він у лісі чи просто відпочиває з друзями біля багаття. Тож будьте уважні і обережні до всього, що оточує нас!
Валентина Фіцай, помічник лісничого Тарасівського лісництва
ДП «Мокрянське ЛМГ».скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».