Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » З 8 травня «єдинники» зобов’язані застосовувати РРО під час реалізації технічно складних побутових товарів

З 8 травня «єдинники» зобов’язані застосовувати РРО під час реалізації технічно складних побутових товарів

15:53, 03.05.17
447
Економіка
З 8 травня «єдинники»  зобов’язані застосовувати РРО під час реалізації технічно складних побутових товарів Постанова КМУ від 16 березня 2017 року № 231 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій» набере чинності 8 травня 2017 року.
З цієї дати й слід застосовувати РРО підприємцям – «єдинникам», які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

Норми, передбачені п. 296.10 ПКУ та п. 6 ст. 9 Закону №265 у частині застосування РРО підприємцями – платниками єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, будуть застосовуватися з дати набрання чинності нормативно-правового акта, яким буде затверджено перелік таких побутових товарів.
В рамках реалізації норм законодавства Урядом України визначено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, продаж яких здійснюватиметься із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій.
Постанова сприятиме посиленню захисту прав споживачів, зокрема, щодо проведення гарантійного ремонту або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів.
Вказаний Перелік містить 8 груп товарів:
– «Вироби із чорних металів»,
– «Реактори ядерні, котли, машини, обладнання і механічні пристрої, їх частини»,
– «Електричні машини, обладнання та їх частини; апаратура для запису або відтворення звуку, телевізійна апаратура для запису та відтворення зображення і звуку, їх частини та приладдя»,
– «Засоби наземного транспорту, крім залізничного або трамвайного рухомого складу, їх частини та обладнання»,
– «Прилади та апарати оптичні, фотографічні, кінематографічні, контрольні, вимірювальні, прецизійні; медичні або хірургічні; їх частини та приладдя»,
– «Годинники всіх видів та їх частини»,
– «Музичні інструменти; їх частини та приладдя»,
– «Іграшки, ігри та спортивний інвентар; їх частини та приладдя».
 Загалом в групах понад 50 підгруп і усього понад 300 позицій товарів. З переліком також можна ознайомитись  на сайті ГУ ДФС у Закарпатській області.
ДПІ у Тячівському районі
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
У Хусті пройде персональна виставка талановитої майстрині з Тячівщини
У п’ятницю, 23 листопада, о 15.00 у Хустській міській картинній галереї відбудеться відкриття персональної виставки творчого доробку талановитої майстрині з Тячівщини Оксани Забелло під назвою «Барвисті крила осені».