Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Тячівщині виділено 23,7 млн. грн. коштів з Державного фонду регіонального розвитку

Тячівщині виділено 23,7 млн. грн. коштів з Державного фонду регіонального розвитку

09:28, 17.07.17
572
Економіка / Важливо
Тячівщині виділено 23,7 млн. грн. коштів з Державного фонду регіонального розвитку  Цьому передувала клопітка і консолідована робота органів виконавчої влади всіх рівнів та органів місцевого самоврядування. Зокрема, головою Тячівської райдержадміністрації Василем Дем’янчуком, спільно з керівниками структурних підрозділів РДА, сільськими та селищними головами було сформовано перелік найбільш проблемних питань, які потребують нагального вирішення, в тому числі і за рахунок державних коштів. Надалі виготовлено проектно-кошторисні документації з визначених об’єктів та забезпечено прийняття необхідних управлінських рішень.

Відтак на розгляд регіональної комісії в установленому порядку було подано загалом понад 70 інвестиційних проектів (об’єктів) району. Усі вони є надзвичайно важливими для району – це голова державної адміністрації В.Ю.Дем’янчук неодноразово і послідовно відстоював на відповідних обласних засіданнях та нарадах.
Слід відмітити, що з боку обласного керівництва і особисто голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля було надано відповідну підтримку і виявлено порозуміння, за що йому велика вдячність від мешканців Тячівщини. Адже реалізація проектів сприятиме соціально-економічному розвитку, покращенню стану інфраструктури та інвестиційної привабливості району.
– Серед поданих проектів більшу частку склали об’єкти капітального ремонту доріг, оскільки на сьогодні це найбільш болюче питання для нашого району. Також це стосується енергозбереження та зміцнення матеріально-технічної бази  закладів освіти,  медицини тощо. І, що найбільш важливо, за рахунок цих коштів планується нарешті завершити будівництво Углянської лікарні, – наголосив Василь Дем’янчук.
Незважаючи на значну кількість поданих проектів, оскільки їх загальна цифра по області склала 736, для 18 об’єктів району (в т.ч. 1 – Тячівської громади) вдалося домогтися державного фінансування. Ці об’єкти успішно пройшли регіональний відбір та були схвалені на державному рівні міжвідомчою комісією.
Як наслідок, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017  рік №461-р «Про внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2017 року» кошти ДФРР виділені на наступні проекти:
капітальний ремонт дороги по вул. Чапаєва (від №155 до №218) в с. Підплеша Нересницької сільської ради – 2171,009 тис. грн.;
капітальний ремонт дороги по вул.Миру від вул. Підчос (км 0+550 до км 1+1000) у с. Красна – 1279,742 тис. грн.;
капітальний ремонт ділянки дороги по вул. Шкільній (від буд. №41 до буд. №30) в с.Угля – 1341,137 тис. грн.;
капітальний ремонт вулиці в ур. «Русково» в с. Груники – 495,597 тис. грн.;
капітальний ремонт дороги по вул.Українська в с.Тарасівка – 1050,936 тис. грн.;
капітальний ремонт дороги по вул. Л.Українки (від вул. Центральна до буд. №47) у с.Угля – 990,081 тис. грн.;
капітальний ремонт покриття дороги між селами Красна та Усть-Чорна від ПК 22+50 до ПК 27+00 – 1 млн. грн.;
капітальний ремонт покриття дороги між селами Красна та Усть-Чорна від ПК 4+50 до ПК 9+00 – 1 млн. грн.;
капітальний ремонт покриття дороги між селами Красна та Усть-Чорна від межі Усть-Чорнянської селищної ради до ПК 5+50 – 1,2 млн. грн.;
капітальний ремонт покриття дороги між селами Красна та Усть-Чорна від ПК 15+23 до ПК 19+73 – 800 тис. грн.;
капітальний ремонт покриття дороги між селами Красна та Усть-Чорна від ПК 24+23 до ПК 28+73 – 1 млн. грн.;
Добудова незавершеного будівництва лікарні на 25 ліжок в с.Угля – 3,5 млн. грн.;
капітальний ремонт приміщень КЗ «Тячівська районна поліклініка»  – 554,698 тис. грн.;
капітальний ремонт ділянки дороги по вул. Шевченка (від магазину «Любовіт» до межі території сільської ради) в с. Широкий Луг – 1086,828 тис. грн.;
капітальний ремонт ділянки дороги по вул. Заводська (від моста до буд. №18) у смт. Дубове – 783,086 тис. грн.;
капітальний ремонт будівлі Тячівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.В.Гренджі-Донського по заходах енергозбереження – 3 млн. грн.;
реконструкція системи теплопостачання Буштинської ЗОШ І-ІІІ ст. з установленням котлів на твердому паливі – 1402,806 тис. грн.;
реконструкція котельні з влаштуванням твердопаливного котла потужністю 400 кВт Нересницької дільничної лікарні – 1 млн. грн.
Тетяна Миколайчук, начальник управління економічного розвитку і торгівлі Тячівської РДА.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

На Тячівщині презентують «Пласт»
На Тячівщині презентують «Пласт» З ініціативи ГО «Єдність» та підтримки районної влади 29 березня, о 14.00 год. у залі Тячівського районного ЦДЮТ відбудеться  презентація Національної скаутської організації України «Пласт».
Запрошуємо зацікавлених осіб взяти участь у заході.
ГО «Єдність».