Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Про пенсії – з уст фахівця

Про пенсії – з уст фахівця

09:46, 09.01.18
127
Економіка / Важливо
Про пенсії – з уст фахівцяГоловний спеціаліст відділу 2 з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Тячівського ОУПФУ в Закарпатській області Марина Підлісна нещодавно провела зустріч з трудовим колективом філії «Тячівський райавтодор» ДП «Закарпатський облавтодор» у с. Нересниця. Було обговорено значення легалізації заробітної плати для кожного громадянина, як підґрунтя для майбутньої пенсії, роз‘яснено, за який період враховується заробіток для її обчислення. Йшлося і про останні зміни в пенсійному законодавстві, зокрема, щодо виплати пенсій працюючим пенсіонерам. Також додала, що пенсіонери зобов’язані повідомляти органи Пенсійного фонду про обставини, які спричиняють зміну розміру пенсійної виплати або припинення виплати, про працевлаштування та звільнення з роботи, зміни в складі сім‘ї та інші.

Особливу увагу було приділено посиленню ролі страхового стажу для визначення права на пенсію згідно з нормами Закону України №2148-VIII від 03.10.2017 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», а саме: з 1 січня 2018 року при досягненні 60 років особа повинна мати 25 років страхового стажу, з кожним роком вимога до стажу буде зростати на 1 рік і так до досягнення 35 років у 2028 році.
Працівникам передпенсійного віку запропоновано відвідати заняття «школи майбутнього пенсіонера».
Найбільше присутніх турбували питання щодо майбутнього підвищення розміру пенсій, а також встановлення надбавки громадянам, яким надано статус особи, що проживає і працює (навчається) на території населеного пункту зі статусом гірського.
Наприкінці зустрічі всі отримали необхідну для себе інформацію та відповіді на питання, а також буклети і листівки.

Прес-служба Тячівського ОУПФУ.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення