Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Про пенсії – з уст фахівця

Про пенсії – з уст фахівця

09:46, 09.01.18
193
Економіка / Важливо
Про пенсії – з уст фахівцяГоловний спеціаліст відділу 2 з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Тячівського ОУПФУ в Закарпатській області Марина Підлісна нещодавно провела зустріч з трудовим колективом філії «Тячівський райавтодор» ДП «Закарпатський облавтодор» у с. Нересниця. Було обговорено значення легалізації заробітної плати для кожного громадянина, як підґрунтя для майбутньої пенсії, роз‘яснено, за який період враховується заробіток для її обчислення. Йшлося і про останні зміни в пенсійному законодавстві, зокрема, щодо виплати пенсій працюючим пенсіонерам. Також додала, що пенсіонери зобов’язані повідомляти органи Пенсійного фонду про обставини, які спричиняють зміну розміру пенсійної виплати або припинення виплати, про працевлаштування та звільнення з роботи, зміни в складі сім‘ї та інші.

Особливу увагу було приділено посиленню ролі страхового стажу для визначення права на пенсію згідно з нормами Закону України №2148-VIII від 03.10.2017 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», а саме: з 1 січня 2018 року при досягненні 60 років особа повинна мати 25 років страхового стажу, з кожним роком вимога до стажу буде зростати на 1 рік і так до досягнення 35 років у 2028 році.
Працівникам передпенсійного віку запропоновано відвідати заняття «школи майбутнього пенсіонера».
Найбільше присутніх турбували питання щодо майбутнього підвищення розміру пенсій, а також встановлення надбавки громадянам, яким надано статус особи, що проживає і працює (навчається) на території населеного пункту зі статусом гірського.
Наприкінці зустрічі всі отримали необхідну для себе інформацію та відповіді на питання, а також буклети і листівки.

Прес-служба Тячівського ОУПФУ.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.

Відбудеться виїзний прийом
Відбудеться виїзний прийомПовідомляємо, що 30.08.2018 р. спеціалісти управління проведуть виїзний прийом громадян у Нижньоапшанській сільській раді, де створено віддалене робоче місце з обслуговування громадян с.Нижня Апша та прилеглих населених пунктів. Будуть надаватись консультації щодо пенсійного забезпечення, порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій, а також прийом заяв та документів майбутніх пенсіонерів, заяви про реєстрацію на веб-порталі ПФУ та СМС-інформування, замовлення довідок, заяви про надання довідки ОК-5 про нараховану заробітну плату, прийом анкет для оформлення пенсійного посвідчення.
Тячівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області.

Запрошуємо на міжнародний волейбольний турнір
Запрошуємо  на міжнародний волейбольний турнір25-26 серпня на території бази відпочинку «Слатіна» (смт Солотвино) відбудеться Міжнародний турнір з волейболу серед чоловіків та жінок з нагоди Дня незалежності України. У ньому візьмуть участь 16 команд з Румунії, Молдови та України. 
Урочисте відкриття турніру – 25 серпня о 10.00 за к.ч. Запрошуємо вболівальників на спортивне свято.
Оргкомітет.