Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Запросили до «школи майбутнього пенсіонера»

Запросили до «школи майбутнього пенсіонера»

10:12, 19.03.18
170
Економіка
Запросили до «школи майбутнього пенсіонера»Минулої середи відбулася зустріч фахівців Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області – Оксани Юріївни Микулянич, начальника відділу 1 з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій, і Габріелли Аттилівни Дьолог, головного спеціаліста відділу 1, з трудовим колективом Закарпатського обласного клінічного територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія» (головний лікар М.В.Сирохман), яке знаходиться у с. Нижня Апша.

Оксана Микулянич ознайомила присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві України, що відбулися з жовтня 2017 року, надала роз’яснення щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, єдиних принципів нарахування пенсій. Оскільки учасники зустрічі – медпрацівники, Оксана Юріївна особливу увагу зосередила на умовах призначення пенсій за вислугу років, призначення пільгових пенсій за списком №1 і №2, порядок обчислення стажу роботи для призначення різних видів пенсій, визначення заробітної плати для призначення пенсій.
Особливу увагу було приділено посиленню ролі страхового стажу для визначення права на пенсію, згідно з нормами Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», а саме: з 1 січня 2018 року при досягненні 60 років особа повинна мати щонайменше 25 років страхового стажу, з кожним роком вимога до стажу зростає на 1 рік і так до досягнення 35 років у 2028 році.
Інформувала Оксана Микулянич також і про «Школу майбутнього пенсіонера» для осіб передпенсійного віку, що діє при управлінні.
Габріелла Дьолог розповіла про роботу ВЕБ-порталу Пенсійного фонду України, звернула увагу присутніх на те що, зареєструвавшись, користувач отримує можливість постійно контролювати свої персональні дані щодо стажу, розміру заробітної плати, відрахувань у Пенсійний фонд тощо.
Наприкінці зустрічі спеціалісти Фонду надали відповіді на питання присутніх, що стосуються пенсійного законодавства, роздали буклети та листівки.
Тячівське ОУПфУ.
Запросили до «школи майбутнього пенсіонера»Запросили до «школи майбутнього пенсіонера»
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».