Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Як отримати дотацію за молодняк?

Як отримати дотацію за молодняк?

13:46, 23.04.18
141
Економіка / Офіційно
Як отримати дотацію за молодняк?Відповідно до підпункту 4 пункту 4 Порядку використання коштів, спрямованих у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року №107 (далі – Порядок), передбачено спеціальну бюджетну дотацію за вирощування молодняку великої рогатої худоби в господарствах фізичних осіб (далі – дотація за молодняк).

Відповідно до пункту 9 Порядку дотація надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.
Дотація надається за кожні чотири місяці наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:
за період утримання молодняку віком від 1 до 5 місяців – 300 грн. за голову;
за період утримання молодняку віком від 5 до 9 місяців – 700 грн. за голову;
за період утримання молодняку віком від 9 до 13 місяців – 1 500 грн. за голову.
Загальний обсяг дотації не може перевищувати 2 500 грн. із розрахунку на одну голову молодняку.
Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади копії таких документів:
паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняку – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
паспорта громадянина України;
довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та мають відмітку в паспорті).
Документи приймаються протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження, про що робиться запис у журналі обліку фізичних осіб – власників тварин, форму якого встановлює Мінагрополітики.
За запитом органу місцевого самоврядування Адміністратор Єдиного державного реєстру тварин (ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», м.Мукачево, вул.Миру, 19/310, тел. (03131)3-78-19, 050-448-47-41 Бубряк Ю.О., e-mail: uz@agro.id.gov.ua) у триденний строк надає інформацію про кількість ідентифікованого та зареєстрованого поголів’я молодняку станом на відповідну дату поточного року у розрізі фізичних осіб - власників тварин.
Органи місцевого самоврядування на підставі журналу обліку фізичних осіб до 5 травня, до 5 вересня і до 5 грудня (станом на 1 грудня) складають відомість фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк, за формою, встановленою Мінагрополітики, і подають її до департаменту агропромислового розвитку Закарпатської обласної державної адміністрації (м.Ужгород, пл. Народна, 4).
Телефон для довідок: (0312) 63-04-46 – відділ тваринництва департаменту агропромислового розвитку ОДА.
Відділ агропромислового розвитку Тячівської РДА. скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

На Тячівщині презентують «Пласт»
На Тячівщині презентують «Пласт» З ініціативи ГО «Єдність» та підтримки районної влади 29 березня, о 14.00 год. у залі Тячівського районного ЦДЮТ відбудеться  презентація Національної скаутської організації України «Пласт».
Запрошуємо зацікавлених осіб взяти участь у заході.
ГО «Єдність».