Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Педагоги завжди в пошуках

Педагоги завжди в пошуках

11:39, 06.03.17
625
Освіта
 Педагоги завжди  в пошукахЗ 16 по 23 лютого в Углянській ЗОШ І-ІІІ ст. проводився Тиждень педагогічної майстерності вчителів початкових класів.  
Свою майстерність продемонструвала прекрасний педагог, «Старший вчитель» Т.М.Стойка (на фото внизу праворуч), яка провела урок-казку з математики у 1-А класі.

Мандруючи казкою, першокласники із задоволенням виконували завдання, які приносили герої «Рукавички»: обчислювали кругові приклади, працювали на картках... Вміння вчителя зацікавити учнів до навчання, використання сучасних технологій навчання та ігрової діяльності дали хороший результат. Головне, в їх очах запалено іскорку до пізнання.
Справжнім святом став виховний захід у цьому ж класі «Родина як зірка єдина», який також провела Тетяна Михайлівна. У святково прибраній залі зібралися батьки першокласників, їх бабусі та дідусі. Педагог звернула увагу на основні моральні цінності суспільства – любов, шану і повагу до батьків, членів своєї родини, почуття доброти, взаємодопомоги, співчуття.
З новими нестандартними підходами провела урок природознавства у 3-А класі досвідчений педагог, «Старший вчитель» Л.П.Бенца (на фото внизу ліворуч). Застосовуючи пропедевтичну, пошукову діяльність, Людмила Петрівна зуміла підняти на високий рівень засвоєння програмового матеріалу учнів по темі: «У пташиному царстві». Завдяки використанню інформаційно-комунікаційних технологій третьокласники мали можливість провести спостереження за птахами, дізнатися про їх рекорди, послухати чарівний пташиний спів. Учні складали розповіді про птахів, їх спосіб життя, розмноження,  живлення. Особлива увага приділялася розвитку пізнавальних здібностей, вихованню в учнів любові до природи.
Надзвичайно цікаво пройшов урок позакласного читання в 2-А класі, який провела вчитель вищої кваліфікаційної категорії, «Старший вчитель» І.М.Бокоч (на фото вгорі).
Урок «Батьківщина-рідний край» був пронизаний великим патріотизмом, почуттям любові і поваги до своєї Вітчизни, до рідного краю, до батьків, до родини. Використано багато цікавого матеріалу: карту України, плакати, державні символи... Урок завершився переглядом презентації «З Україною в серці».
Подібні форми проведення уроків, позакласних заходів позитивно впливають на емоційну сферу молодших школярів, зростанню їх пізнавальної діяльності, дають можливість педагогам удосконалювати свою майстерність, переймати нові, цікаві форми роботи досвідчених колег. Ми завжди в пошуках, презентаціях, експериментах. Адже вчити, виховувати й плекати особистість – наше покликання!
Любов ПРИГАРА,
заступник директора Углянської ЗОШ І-ІІІ ст.Педагоги завжди  в пошукахПедагоги завжди  в пошукахскачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».