Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
» » » » Крок до самостійності

Крок до самостійності

09:06, 03.04.17
196
Освіта
Крок до самостійностіНещодавно в Тячівському професійному ліцеї проведено  тиждень професії секретар-керівника (організації, підприємства, установи), оператора комп’ютерного набору. Викладачі та майстри прагнули розвивати в учнів пізнавальні інтереси, потребу глибокого і творчого оволодіння знаннями, прагнення постійно знайомитись з найсучаснішими досягненнями науки і техніки, поглибити знання про Інтернет, а також його переваги і недоліки, перевірити знання, вміння і навички, отримані учнями на уроках теоретичного та виробничого навчання, розвивати активність, виховувати любов до обраної професії.

Було зініційовано виставку учнівських газет; конкурс фахової майстерності (теоретичний та практичний тури); олімпіаду по спецпредметах; виставку технічної творчості; відкритий урок; перегляд відеофільмів «Ми із Тячівського професійного ліцею!»; конкурсну програму «Ділові ігри».
Учні активно брали участь у заходах, які допомогли їм зрозуміти та збагнути всю сутність професії та поглибити знання про економічну та інформаційну  організацію суспільства. Проведені заходи продемонстрували престижність професії, підтвердили професійну компетентність майстрів виробничого навчання, викладачів спецпредметів та учнів.
Після проведення тижня професії в учнів виникло бажання більше працювати над собою, підвищувати професійну майстерність, адже професійні знання – запорука успіху у пошуку роботи та у розвитку кар’єри, бо обрана спеціальність є першою сходинкою до майбутнього.
Марта КОПЧАЛЮККрок до самостійностіКрок до самостійностіКрок до самостійностіКрок до самостійностіКрок до самостійностіскачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».