Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Бережімо воду

Бережімо воду

09:13, 03.04.17
200
Освіта
Бережімо воду22 березня 2017 року  світова спільнота відзначила Всесвітній день  води, проведення якого у 1992 році започатковано Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою привернення уваги до проблем , пов’язаних з водними ресурсами, які наразі актуальні і в Тячівському районі. Цьогорічна тематика Всесвітнього дня Води проходить під гаслом «Стічні води».

З метою підвищення екологічної свідомості й обізнаності школярів, щодо проблем, пов’язаних з раціональним  використанням, охороною та відтворенням водних ресурсів, інженери – гідротехніки Тячівського міжрайонного управління водного господарства  О.Сасин та В.Бонка   організували відзначення Всесвітнього дня води в Русько-Полівській  та Тересвянській ЗОШ І-ІІІ ступенів. У навчальних закладах прозвучали цікаві лекції на тему «Навіщо витрачати воду?». Зазначено, що більше 80 % стічних вод попадають в природне середовище не очищеними, замість того, щоб витрачати, ми повинні скорочувати кількість скидів стічних вод і повторно використовувати їх, забезпечуючи більш ефективне функціонування водного циклу на благо всього живого, вимикати крани і уникати попадання сміття, жирів і хімікатів в каналізації.
Працівники Тячівського МУВГ нагадали школярам, які саме екологічні проблеми існують і що виникли вони  не сьогодні й не вчора.
Як свідчать стародавні літописи, ще близько 4 тисяч років тому Вавілонський цар Хаммураті, а пізніше – китайські й монгольські імператори та європейські монархи вже дбали про збереження природи й видавали накази про охорону лісів, трав`яного покриву степів, водних джерел. Українська козацька старшина, незважаючи на надзвичайне багатство нашої природи тих часів, теж уболівала за збереження довкілля й видавала ряд наказів і документів про охорону  лісів і лук, заборону спалювання лісів, браконьєрства, хижацького знищення звірів та риби.  
 В кінці лекції учні 7-Б класу Руськополівської ЗОШ І-ІІІ ст. та учні 6-Г класу Тересвянської ЗОШ І-ІІІ ст. висловлювали власні думки щодо раціонального використання та відтворення водних ресурсів.
О.Сасин.Бережімо водуБережімо водуБережімо водускачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».