Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
19-02-2018, 09:28 Вчимося доброті
» » » » Навчально-виховний урок з екології у Біловарцях

Навчально-виховний урок з екології у Біловарцях

14:11, 13.11.17
175
Освіта / Довкілля
Навчально-виховний урок з екології  у БіловарцяхДнями  в Біловарській ЗОШ І-ІІ ст. проведено важливий та актуальний позакласний захід з охорони довкілля. На нього були запрошені працівники лісу, зокрема, головний інженер лісу В.В.Поп, майстер лісу М.Калинич, голова громадської жіночої організації «Злагода» М.В.Цимбаліста, викладач Тячівського професійного ліцею В.М.Цимбалістий, колишній директор школи В.М.Мельник та працівники школи.

Бесіда з учнями школи була дуже теплою, доступною, цікавою та захоплюючою. Вела виховний урок директор школи С.В.Дочинець, яка задала доброзичливий та відвертий  тон бесіди учнів з гостями уроку. Учні із захопленням слухали розповіді працівників лісу, з роз’яснень голови організації М.В.Цимбалістої багато дізналися про екологію навколишнього середовища, правила її збереження, ризики і наслідки бездумного вирубування лісів, забруднення річки Тересви, нищення унікальних видів рослин і тварин, занесених до Червоної Книги України та світу. Про практичні дії збереження і охорони довкілля цікаво і доступно розповідали, залучаючи до розмови учнів, викладач Тячівського профліцею В.М.Цимбалістий, а також вчитель школи М.І.Куліш. Підсумки виховного уроку підвів колишній  директор школи В.М.Мельник, який поділився результатами своєї багаторічної праці в школі, які і тепер служать на благо юним біловарчанам.
Насамкінець, зацікавлені учні отримали домашнє завдання від гостей заходу: через інтернет замовити унікальні види саджанців, започаткувати і створити у школі розплідник рідкісних видів рослин, на що учні  з радістю згодилися.
«Цим ви залишите прекрасний слід у рідній школі», – підкреслив колишній директор В.М.Мельник.  
Учні ще довго спілкувалися з гостями школи, а викладач В.М.Цимбалістий запрошував 9-класників школи продовжити навчання в Тячівському професійному ліцеї.

Юлія Прінц, член правління організації «Злагода».скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення