Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Щодня пошук, щодня – відкриття

Щодня пошук, щодня – відкриття

09:49, 18.12.17
306
Освіта
Щодня пошук, щодня – відкриттяРобота вихователя групи продовженого дня на сучасному етапі розвитку початкової освіти повинна відповідати такій організації навчання, виховання і розвитку творчої активності, яка створює для дитини сприятливі умови для самореалізації. З метою підвищення фахового рівня, розвитку педагогічної творчості та професійної майстерності і компетентності вихователів груп продовженого дня в Углянській школі проведено дні педагогічної майстерності вихователів ГПД.

Яскравий майстер-клас проведення виховної години «Моя країна – Україна» показала досвідчений педагог, «Старший вихователь» М.М.Волос. Педагог, використовуючи цікаві, нестандартні форми і методи роботи (вікторини, заочні подорожі, ребуси, загадки, інтелектуальні ігри), розширює знання учнів про свою державу. Вчитель приділяє велику увагу розвитку творчих здібностей третьокласників. Її вихованці артистичні, виразно декламують вірші, майстерно виконують ролі казкових персонажів.
Свою професійну майстерність засвідчила і вихователь ГПД О.В.Голубка, яка провела з учнями 3-Б класу виховний захід «Українська мова – наш скарб». Педагог демонструє культуру мовлення, вміє зацікавити дітей, вчить любити рідну мову, цінувати, збагачувати, берегти її. Розкриває творчу активність всіх своїх вихованців, застосовує ІКТ, метод проектів.
З учнями 4-Б класу провела захід, приурочений пам’яті жертв голодомору «Україна пам’ятає! Світ визнає!» вихователь С.П.Агоштон. Перегорнувши сторінки з життя нашого народу, ознайомила дітей зі славними й трагічними подіями в житті країни. Виконані четвертокласниками композиції «Свіча», «Голодомор», «Молитва» викликали в кожного щирий жаль і скорботу через мільйони загублених життів співвітчизників.
Надзвичайно цікаво і весело пройшло свято першокласників «Сто днів у школі». який організувала і провела М.В.Мігалко з учнями 1-А класу. Першокласники радували присутніх веселими піснями, смішними гуморесками, сценками, завзятим таночком. Також маленькі школярики із задоволенням включалися у цікаві конкурси і змагання.   
Ми переконані, що застосовання цікавих, змістовних, нестандартних форм організації навчально-виховного процесу створює можливість і для педагога, й для учня проявити свої багатогранні здібності.
Л.Пригара, заступник директора Углянської ЗОШ І-ІІІ ст.
Щодня пошук, щодня – відкриттяЩодня пошук, щодня – відкриттяЩодня пошук, щодня – відкриттяЩодня пошук, щодня – відкриття
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
У Хусті пройде персональна виставка талановитої майстрині з Тячівщини
У п’ятницю, 23 листопада, о 15.00 у Хустській міській картинній галереї відбудеться відкриття персональної виставки творчого доробку талановитої майстрині з Тячівщини Оксани Забелло під назвою «Барвисті крила осені».