Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Вчились фінансовій грамотності

Вчились фінансовій грамотності

13:00, 05.04.16
314
Освіта
Вчились фінансовій грамотностіУ рамках Всесвітнього тижня грошей, який проходив з 14-20 березня у Калинівській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено тиждень фінансової грамотності.
Сучасна людина повинна бути фінансово грамотною  і  готовою до оновлення, накопичення нового соціального та життєвого досвіду, що має сприяти самореалізації. Система виховання сьогодні повинна у повній мірі задовольнити потребу учня у розвитку фінансової активності. А також розвивати вміння планувати та раціонально використовувати власні грошові ресурси. Тоді особистість буде відкритою до нового досвіду,  адаптованою до вимог і умов життя у динамічному сучасному суспільстві.
Саме розвиток фінансової активності став провідним напрямком на бінарному уроці «Історія виникнення і розвитку грошей», який провели вчитель економіки М.М.Метелешко та вчитель історії М.В.Дикун.
Застосування сучасних мультимедійних засобів  навчання дозволило десятикласникам поринути в історію виникнення грошей в різні історичні епохи. Зацікавлено переглянули відеофільм про впровадження гривні в українську грошову систему.
Цікавим елементом уроку була виставка старих монет, паперових банкнот різних країн та історичних епох, де учні відчули себе юними дослідниками-нумізматами. Це дало змогу дітям  глибше проникнути в суть теми  та викликати інтерес до подальшого вивчення фінансової грамотності.
Щоб краще зрозуміти сучасну кредитно-фінансову систему, була організована екскурсія до відділення ПриватБанку в смт Дубове. Працівник банку Н.І.Данканич ознайомила з діяльністю їхньої фінансової установи та надала буклети учням з інформацією про картку ЮНІОРА, як перший крок до фінансової грамотності дитини.
Показником пізнавальної активності й інтересу учнів до вивченого було те, що вони із зацікавленням ставили свої запитання  до спеціаліста банку, брали активну участь в обговоренні питань, поставлених перед ними. Набуті знання допоможуть в майбутньому правильно сформувати власний бюджет і захиститися від ризиків.

М.МЕТЕЛЕШКО, вчитель економіки.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».