Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Вільховецька територіальна громада опікуватиметься і закладами культури

Вільховецька територіальна громада опікуватиметься і закладами культури

14:19, 31.10.16
307
Влада
 Вільховецька територіальна громада опікуватиметься  і закладами культуриНещодавно у Вільховецьку об’єднану територіальну громаду навідались високопосадовці: перший заступник голови РДА Михайло Палажинець, начальник управління культури облдержадміністрації Вікторія Фролова, голова Закарпатської обласної профспілкової організації працівників культури Наталія Товтин, начальник відділу культури Тячівської РДА Василь Гудак, директор районного будинку культури Василь Барановський та ін.
Основна мета їхнього візиту – передача у підпорядкування Вільховецької територіальної громади закладів культури, що знаходяться на її території. Відбулася зустріч з головою територіальної громади Михайлом Ціриком, його заступником Василем Ціриком, начальником управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Михайлом Габором та іншими представниками громади.
Йшлося про те, що тут діють заклади культури, що належать до відділу культури Тячівської РДА. Зокрема, це  бібліотеки-філії та будинки культури у селах Вільхівці, Добрянське, Вільхівці - Лази, клуб с. Добрянське та Вільховецький філіал Углянської дитячої школи мистецтв.
З квітня цього року наказом передано у підпорядкування громади на фінансування бібліотеки-філії. Оскільки в районному бюджеті недостатньо коштів на утримання закладів, а в бюджеті громади на це передбачені видатки, то районним керівництвом було прийнято рішення передати і решту закладів у підпорядкування громади.
Зокрема, це стосується і Вільховецького філіалу Углянської школи мистецтв.
Таким чином, сторонами обговорено і погоджено умови і терміни передачі закладів, районним відділом культури з 1 жовтня припиняється їх фінансування.
Від голови Михайла Цірика прозвучало запевнення в тому, що керівництво Вільховецької об’єднаної територіальної громади буде всіляко підтримувати розвиток культури, утримання закладів та покращення їх матеріально-технічного стану. Відтак усі учасники наради навідались в бібліотеку - філію, школу мистецтв та будинок культури, які знаходяться в центрі Вільхівців.
У свою чергу, високопосадовці пообіцяли сприяння влади у вирішенні нагальних питань та закликали об’єднану громаду до співпраці у галузі культури.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення