Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » У Закарпаття з’явилася перша реальна стратегія розвитку та реконструкції автошляхів

У Закарпаття з’явилася перша реальна стратегія розвитку та реконструкції автошляхів

08:33, 18.12.17
233
Влада / Економіка / Інфраструктура
У Закарпаття з’явилася перша реальна  стратегія розвитку та реконструкції автошляхівЗавдяки нещодавній зустрічі трьох народних депутатів від Закарпатської області – Валерія Лунченка, Роберта Горвата та Василя Петьовки – із в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України Славоміром Новаком, Закарпаття, нарешті, отримало першу реальну стратегію розвитку та будівництва автомобільних доріг регіону.

Зустріч, що відбулася минулого тижня в Києві, стала початком активної співпраці Держагентства, парламентарів, що опікуються Закарпаттям, та, власне, самого регіону, заради спільної мети: нарешті, надати області, котра є, без перебільшення, «обличчям» України, дороги європейського рівня та якості. І саме стратегія роботи у цьому напрямку на найближчі три роки стала головним результатом переговорів групи закарпатських нардепів зі Славоміром Новаком.
«Закарпатська область межує із чотирма європейськими країнами. Наш регіон є одночасно і дверима до України, і обличчям нашої держави, адже величезна кількість іноземців встигає сформувати своє враження про державу вже з перших хвилин перебування на її території. І, варто визнати, що наші дороги це враження здатні зіпсувати вкрай швидко. Це питання давно потребувало серйозної роботи і наразі ми з колегами рішуче налаштовані проблему вирішити», – зазначив після зустрічі народний депутат Валерій Лунченко.
Саме тому першочерговий акцент при розподілі фінансування та визначенні об’єктів реконструкції наступного року буде зроблено на дорогах, що з’єднують прикордонні пункти пропуску із трасою міжнародного значення Київ-Чоп. Наразі Лунченко, Горват та Петьовка уже працюють над тим, щоб відповідне фінансування було виділено вчасно та у необхідних обсягах.
«Ще минулого року ми з колегами домоглися створення Державного дорожнього фонду, у який із цілого ряду джерел акумулюються кошти для подальшого будівництва та ремонту доріг. Наступного року гроші з Фонду, нарешті, почнуть поступати в регіони. Саме звідти ми і зможемо виділити ресурси, необхідні для першого етапу робіт. Тепер працюватимемо над тим, щоб ця сума була якомога вищою. Впевнений, що разом із колегами-закарпатцями ми зможемо добитися того, щоб Закарпаття, нарешті, відчуло, що в Києві про регіон знають і пам’ятають», – заявив ще один учасник переговорів – народний депутат Роберт Горват.
«Ця зустріч, переконаний, стане початком важливої роботи як для Закарпаття, так і для Держагентства автомобільних доріг. Обидві сторони тут зацікавлені у максимальному результаті. Ми ж із колегами докладемо усіх  зусиль, щоб цей процес був якомога легшим та ефективнішим. Впевнений, що об’єднані ідеєю підтримки Закарпатської області, ми зможемо показати, як виконується реальна робота та досягаються конкретні цілі. А роботи, як ви розумієте, у нас немало», – запевнив Василь Петьовка.
За словами нардепів, їм вдалося досягти повного порозуміння із керівником Держагентства та сформувати спільне бачення подальших дій. Відтак процес розпочато, і про перші його результати можна буде говорити вже найближчим часом.

Приймальня нардепа В.Петьовки.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
У Хусті пройде персональна виставка талановитої майстрині з Тячівщини
У п’ятницю, 23 листопада, о 15.00 у Хустській міській картинній галереї відбудеться відкриття персональної виставки творчого доробку талановитої майстрині з Тячівщини Оксани Забелло під назвою «Барвисті крила осені».