Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Про призов, наслідки негоди, громадські роботи та благоустрій говорили в Тячівській РДА

Про призов, наслідки негоди, громадські роботи та благоустрій говорили в Тячівській РДА

14:25, 29.06.16
336
Влада
Про призов, наслідки негоди, громадські роботи та благоустрій говорили в Тячівській РДА 22 червня у Тячівській РДА відбулася нарада за участі керівників структурних підрозділів адміністрації та органів місцевого самоврядування.
Вів її перший заступник голови РДА Михайло Полажинець, а відтак – голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук.
Передусім, заступник Тячівського райвійськкома майор Юрій Клюшник розповів про проведення у сільських та селищних радах військового обліку, прописки та реєстрації військовозобов’язаних. Зазначив, що 30 червня завершується призов на строкову службу. Але начальники ВОС повинні проводити роботу і щодо залучення військовозобов’язаних на контрактну службу. Також звернув увагу на те, що призовники повинні повідомляти військкомат про зміну адреси проживання, сімейного стану.
З питанням «Про недопущення травмування громадян внаслідок падіння дерев, проведення санітарної обрізки аварійних дерев у населених пунктах району» виступив завідувач сектору цивільного захисту Тячівської РДА Василь Бокотей. За його словами, негода зачепила Тячівщину меншою мірою, ніж інші райони, однак завдала проблем як мешканцям, так і об’єктам соціальної інфраструктури.
Поки що відомо про два соціальні заклади, де сильний град пошкодив дахи, – це Рунівська ЗОШ І-ІІ ст. та районна ветеринарна лікарня по вулиці Польовій у Тячеві, де розташоване управління Держпродспоживслужби.        
У Тячівській РДА просять і надалі інформувати про пошкодження як будівель комунальної власності, так і приватних дворогосподарств.  
Крім цього, в ніч на 21 червня у Тересві, Грушові, Нижній Апші, Кривій та Углі вітер повалив чимало дерев. Місцеві надзвичайники ліквідували перешкоди для руху транспорту і забезпечили проїзд автотранспорту.
Василь Бокотей наголосив: згідно із законодавством, саме орган місцевого самоврядування повинен дбати про те, щоб не допустити травмування людей. Тому комісії при виконавчих комітетах на місцях повинні визначити, які дерева становлять загрозу, провести їх очистку.
В.о. директора Тячівського районного Центру зайнятості Тетяна Дочинець звернула увагу присутніх на питання проведення громадських робіт за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. На цей рік у бюджетах сільських та селищних рад на ці цілі закладено 120 тисяч гривень. Але проведено робіт всього на 25716 грн. Тому варто активізувати зусилля в цьому напрямку і використовувати кошти за потребою, залучаючи безробітних до громадської праці.
Про підсумки економічного і соціального розвитку Тячівського району за перший квартал 2016 року розповіла начальник управління економічного розвитку та торгівлі Тячівської РДА Тетяна Миколайчук.
Зазначила, що є ріст обсягів промисловості на 41%. Зокрема, у лісопереробній промисловості – на 51%, нерудпромі – на 60,5%, харчовій промисловості – у 3,2 рази.
Скорочення обсягів спостерігається в машинобудівній та легкій промисловості через припинення постачання продукції на заводи Донецька та Луганська, включення підприємства в перелік підприємств, які підлягають продажу або приватизації,  та зміну власника ТзОВ «Зеніт-Текс».
Від району підготовлено та подано на конкурс 23 інвестиційні проекти. З них отримали державне фінансування вісім – на загальну суму 16,6 млн. грн.
Доповіла й завідувач сектору житлово-комунального господарства відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Катерина Фаловська. Звернула увагу на те, що дбати про чистоту довкілля треба постійно, а не лише під час оголошених місячників благоустрою. Розповіла також про можливості Програми «Власний дім». Цього року лише 6 мешканців Тячівщини звернулися за кредитами на підтримку житлового будівництва, але кошти у фонді є, можна подавати документи на їх отримання.
Рекомендації щодо ліквідації осередків карантинного бур’яну – амброзії полинолистої та борщівника Сосновського на території Тячівського району надав присутнім начальник відділу агропромислового розвитку РДА Юрій Дан.
Керівник управління Пенсійного фонду в Тячівському районі Сергій Данилич просив місцевих керівників донести інформацію людям з вадами опорно-рухового апарату, які пересуваються на візках, що їх в управлінні готові прийняти, адже приміщення обладнане пандусом. А також за потреби є можливість направити спеціаліста до них додому.  
Н.Маджара.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
У Хусті пройде персональна виставка талановитої майстрині з Тячівщини
У п’ятницю, 23 листопада, о 15.00 у Хустській міській картинній галереї відбудеться відкриття персональної виставки творчого доробку талановитої майстрині з Тячівщини Оксани Забелло під назвою «Барвисті крила осені».