Черговий успіх борців

14:42, 05.12.16
371
Спорт
Черговий успіх борців25-27 листопада в м.Берегово відбувся міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків та молоді під гаслом «Спорт без кордонів». У ньому взяли участь понад 600 учасників із Сербії, Румунії, Угорщини, Хорватії, Чехії та інших країн, у тому числі – й України. Цікаво й те, що вперше проводилася он-лайн трансляція змагань.
Тячівський район гідно представили вихованці Тячівської ДЮСШ. В результаті дводенної боротьби, в фінальну частину змагань ввійшли 20 вихованців школи. Чемпіонами змагань стали Михайло Вовчок, Тимофій Газі, Володимир Маханець та Іван Візічканич. Четверо вихованців посіли почесне друге місце,  іще четверо – третє. У командному заліку тячівці посіли ІІ призове місце.
Дирекція Тячівської ДЮСШ сердечно вітає вихованців школи та їх тренерів – Й.Болдижара,  М.Поповича, В.Ковернюка, Є.М’ягкого, І. Лукача та М.Гусара з черговими спортивними досягненнями.