На чемпіонаті Львівщини тячівські хортингісти вибороли 17 медалей

15:00, 16.12.15
312
Спорт
На чемпіонаті Львівщини  тячівські хортингісти  вибороли 17 медалей  28-29 листопада у м.Трускавець відбувся відкритий чемпіонат Львівської області з хортингу. У ньому взяли участь понад 70 учасників з міст України. Команду Тячівщини на змаганнях представили 20 юнаків і дівчат віком від 6 до 18 років – вихованці майстра спорту з хортингу, керівника Тячівської районної федерації хортингу Михайла Бучака.
Учасники з Тячівщини успішно виступили на турнірі. А окремі спортсмени продемонстрували відмінні досягнення і волю до перемоги. Це 16-річний Юрій Гегедиш з Тячева, поєдинок з участю якого був визнаний найкращим  боєм чемпіонату,  і який став чемпіоном Львівської області у своїй ваговій категорії.
Срібними призерами стали Олександр Гайналій (10 років), якому дістались два дуже сильні суперники, та Орест Приставський. Характер і витримку продемонстрував 14-річний Денис Катреняк, який у підсумку став третім у своїй категорії.
Юні хортингісти з Тячівщини завоювали 5 золотих, 6 срібних та 6 бронзових медалей. Чемпіонками турніру стали і двоє дівчат: Софія Шелевер і Валерія Рожі.
В загальному командному заліку тячівські хортингісти під керівництвом тренера Михайла Бучака посіли друге місце й нагороджені Кубком.
Переможцям та призерам змагань були вручені медалі і грамоти.