На хвилі перемог

17:02, 29.09.17
236
Спорт
На хвилі перемогЮні борці Тячівщини взяли участь у відкритому Всеукраїнському турнірі з греко-римської та вільної боротьби, що проводився з 15 по 17 вересня в селі Онок Виноградівського району. У змаганнях брали участь більше двохсот спортсменів з України та м. Брест (Білорусія). На протязі двох днів велися гострі поєдинки серед спортсменів двома стилями.

Команда Тячівської районної ДЮСШ брала участь у змаганнях у складі тринадцяти вихованців та двох тренерів-представників. Приємно відмітити, що серед закарпатських шкіл боротьби наші вихованці показали найкращі результати. Із тринадцяти спортсменів дев’ятеро боролись за медалі. В кінцевому результаті четверо вихованців стали чемпіонами, троє – бронзовими призерами та двоє посіли п’яті місця.
Чемпіонський титул здобули: Іван Візичканич у ваговій категорії до 69 кг, Павло Дерябін – до 47 кг, Юрій Матчук – до 42 кг та Роман Павлик у ваговій категорії до 27 кг. Бронзові нагороди у вільному стилі вибороли: Микола Мідянка у ваговій категорії до 27 кг, Євген Поковба у категорії до 29 кг та Олександр Форкавець – до 32 кг.
Дирекція Тячівської районної ДЮСШ виносить подяку тренерам за плідну роботу та якісну підготовку вихованців. Вітаємо спортсменів з успіхами та високими показниками в змаганнях.