14:40, 29.08.16
490
Спорт
Спартакіада – це здоров’я та гарний настрій У середу, 24 серпня, з нагоди відзначення 25-ої річниці незалежності України на міському стадіоні ім.Людвика Бийреша відбулася спартакіада серед працівників служб, установ і організацій Тячівського району. Організатором спортивного заходу виступила Тячівська районна державна адміністрація спільно з управлінням освіти державної адміністрації та Тячівською ДЮСШ.
Змагання розпочалися з урочистого параду команд-учасниць, звуків Державного Гімну України та хвилини мовчання, якою присутні вшанували пам’ять загиблих героїв, котрі віддали своє життя за свободу і незалежність нашої держави. Парад команд вітали голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук, його перший заступник Михайло Полажинець,  Тячівський міський голова Іван Ковач, секретар Тячівської міської ради Іван Крічфалушій.
У вітальному слові голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук зазначив:
«25 років незалежності України – це дата, яка сьогодні об’єднує всіх нас. У цей знаменний для країни день вітаю всіх вас із загальнодержавним українським святом – Днем незалежності України.  Учасникам змагань бажаю успіхів, а нашим сім’ям – добробуту й миру, якого сьогодні так не вистачає у нашій країні».
Присутніх на спортивній події також привітав директор Тячівської ДЮСШ, головний суддя змагань Василь Варга, який представив спортивні команди та суддівську колегію.
Змагалося 7 команд. Це працівники Тячівської РДА, Тячівського відділу поліції, об’єднана команда Тячівської місцевої прокуратури та районного суду, збірна команда «Рятівник», команди Тячівської міської об’єднаної територіальної громади, Буштинської селищної ради та Нижньоапшанської сільської ради.
Змагалися з шістьох видів спорту: легкої атлетики (біг 60 та 100 метрів), волейболу, перетягування канату, міні-футболу, шашок, гирьового спорту.
Головний суддя змагань – Василь Варга, секретарі – Роман Романишин, Наталія Носа, Кароліна Нодь, судді – Микола Кошілко, Віктор Гусар, Федір Приходько, Ярослав Шеверя, Василь Мовнар, Юрій Ціпле.
Стартом став забіг серед жінок та чоловіків на дистанцію 60 та 100 метрів. Почесне перше місце (біг на 60 м) зайняла Ірина Мокан (РДА), друге – Яна Дочинець (РДА), третє – Наталія Єршова (Тячівська об’єднана громада). Найкращий результат серед чоловіків (біг на 100 метрів) показав Юрій Йовдій (Нижньоапшанська сільрада), який виборов перше місце, друге місце – Сергій Йосипчук (відділ поліції), третє – Ярослав Іляшко (РДА).
У змаганнях з підняття 24-кілограмової гирі змагалось шестеро учасників. У цьому виді спорту перше місце виборов представник команди РДА Іван Фабрицій із результатом 72 рази, друге місце посів учасник команди Тячівської об’єднаної громади Роман Дебич (62 рази), третє місце для команди «Рятівник» здобув Юрій Носа (61 раз).
У перетягуванні канату кращою стала команда Тячівського відділу поліції. Друге місце виборола команда «Рятівник», а третє дісталось Тячівській РДА.
У змаганнях з шашок серед жінок перше місце посіла  Наталія Єршова (Тячівська об’єднана громада), ІІ місце здобула Тетяна Поковба (відділ поліції). Серед чоловіків перше та друге місця зайняли представники Тячівської об’єднаної громади Михайло Дикун та Іван Мотря, третім став Микола Кошілко (РДА).
З волейболу перше місце здобула команда Тячівської об’єднаної громади, друге місце виборола Нижньоапшанська сільська рада (команда юнаків), третє місце теж за командою Нижньоапшанської сільської ради (команда ветеранів).
У змаганнях з міні-футболу перше місце виборола команда Буштинської селищної ради, друге місце зайняла об’єднана команда Тячівської місцевої прокуратури та районного суду, третє місце – команда Тячівської РДА.
За підсумками спартакіади перше загальнокомандне місце здобула команда Тячівської РДА, друге місце у командному заліку посіла команда Тячівської міської об’єднаної громади, третє  –  команда Тячівського відділу поліції.
Урочисту церемонію нагородження учасників спартакіади провели голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук, секретар Тячівської міської ради Іван Крічфалушій та головний суддя змагань Василь Варга. Переможці та призери отримали від організаторів спартакіади заслужені нагороди – грамоти, медалі та почесні кубки.