Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Краснянці сподіваються на сприяння влади у вирішенні ряду питань

Краснянці сподіваються на сприяння влади у вирішенні ряду питань

14:20, 07.11.16
404
Суспільство
Краснянці сподіваються  на сприяння влади  у вирішенні ряду питаньМинулого тижня перший заступник голови Тячівської РДА Михайло Полажинець завітав з робочим візитом у мальовниче гірське село Красна, де провів прийом громадян у приміщенні сільської ради. До високопосадовця від імені мешканців вулиці Гагаріна з проханням про заміну електроопор та ремонт трансформатора звернулася Наталія Сойма. Як зазначила Краснянський сільський голова Марія Носа, трансформатор було встановлено близько двадцяти років тому, з того часу кількість споживачів електроенергії помітно збільшилася, відповідно, потужності трансформатора не вистачає.
− Вздовж вулиці розташовано близько 56 дворогосподарств, – інформувала Марія Михайлівна. – Споживачі скаржаться на слабке освітлення приміщень та часті перебої в електропостачанні, що негативно позначаються на роботі побутових електроприладів.  
З проханням посприяти в ремонті моста, який сполучає вулиці Першотравневу та Верховинську з центральною вулицею Миру, себто, праву й ліву частини села, які розмежовує річка Тересва, звернулися красняни Іван Цубера та Віталій Сойма.
Марія Носа зауважила, що у випадку пошкодження моста мешканці близько 200 дворогосподарств залишаться повністю відрізаними від села, без будь-якої можливості отримати медичну, протипожежну та іншу необхідну допомогу.
− Треба встигнути з ремонтом моста до початку снігопадів, – наголосила Марія Михайлівна. – Бракує коштів та відповідного матеріалу для проведення ремонтних робіт, тож сподіваємося на сприяння районного керівництва.
Краснянці сподіваються  на сприяння влади  у вирішенні ряду питань
На жаль, краснянці неодноразово страждали від паводкових катаклізмів. Наразі рушійна сила річки Тересва серйозно загрожує жителям близько 10-15 помешкань центральної вулиці Миру, чиї подвір’я межують з річкою. Тож, з проханням посприяти у роботі з регуляції русла річки та берегоукріплення до Михайла Полажинця від мешканців вулиці Марія Носа звернулася безпосередньо.
Після завершення прийому громадян Михайло Полажинець разом з головою Марією Носою оглянули берег річки у зоні паводкової загрози.
Також М.Полажинець та М.Носа завітали у Краснянську ЗОШ І-ІІІ ст. на зустріч з учителями та директором освітнього закладу Марією Соймою.
Михайло Михайлович цікавився питаннями навчання та виховання учнів, процесу співпраці з батьками тощо. Високопосадовець відмітив, що педагоги повинні докладати максимум зусиль, щоб налагоджувати навчально-виховний процес і вести його у потрібному руслі.
Говорили й про більш глобальні теми, зокрема, масове засмічення територій населених пунктів району.
− На превеликий жаль, батьки не можуть прищепити дитині звичку користуватися смітником, якщо самі викидають сміття будь-де, − підсумовуючи розмову, зауважив Михайло Михайлович.
Відтак, директор школи М.Сойма висловила прохання колективу щодо сприяння у виділенні коштів для облаштування бетонної або асфальтної площадки на подвір’ї школи.
Краснянці сподіваються  на сприяння влади  у вирішенні ряду питань
У місцевій Краснянській АЗПСМ Михайло Михайлович зустрівся з медпрацівниками та завідуючою амбулаторії Василиною Крегул. Медики розповіли про роботу закладу. Зокрема, актуальним для них залишається питання ремонту амбулаторного приміщення, оскільки умови праці тут не найкращі. Василина Василівна скаржилася на брак фінансування закладу, слабку матеріально-технічну забезпеченість, відсутність системи опалення тощо.
– Власними силами доводиться проводити косметичні ремонти та закуповувати окремі предмети інвентарю, – розповідала Василина Василівна. –  Хотілося б, щоб були створені  відповідні умови праці, було належне матеріальне забезпечення, адже послугами медиків амбулаторії щорічно користується кілька сотень мешканців села.
Незручності щодо проведення ремонтних та реконструкційних робіт також створює те, що приміщення медустанови не є комунальною власністю, оскільки раніше воно використовувалося для потреб лісничих. Зважаючи на те, що процес передачі майна на баланс Краснянської сільської ради доволі клопіткий та бюрократичний, медики мусять потерпати від необлаштованості закладу.
У Краснянському ДНЗ Михайла Полажинця та Марію Носу радо зустріла завідуюча садочку Оксана Грицан.
Вона наголосила: зразкова робота колективу можлива, тому що створені відповідні умови перебування та виховання дітей.
– На щастя, маємо хорошу матеріально-технічну базу, активно співпрацюємо з батьками й намагаємося забезпечити діток всім необхідним для нормального розвитку і навчання, – відзначила Оксана Михайлівна. Додала, що закладу бракує коштів для встановлення паркану, оскільки наявний сильно пошкоджений. Також не вистачає спортивного та ігрового інвентарю на подвір’ї.
Михайло Михайлович пообіцяв краснянам обговорити всі нагальні питання з головою Тячівської РДА Василем Дем’янчуком та керівниками відповідних районних служб щодо їхнього вирішення.
І.ПЛИСКА.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
У Хусті пройде персональна виставка талановитої майстрині з Тячівщини
У п’ятницю, 23 листопада, о 15.00 у Хустській міській картинній галереї відбудеться відкриття персональної виставки творчого доробку талановитої майстрині з Тячівщини Оксани Забелло під назвою «Барвисті крила осені».