Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Семінар з головними бухгалтерами бюджетних установ району

Семінар з головними бухгалтерами бюджетних установ району

08:37, 03.04.17
397
Суспільство
22 березня в райдержадміністрації проведено семінар-нараду за участі першого заступника голови РДА Михайла Полажинця, а також заступника начальника управління ПФУ в Тячівському районі Ольгою Романюк. Навчання проведено з головними та бухгалтерами бюджетних установ району з питання   щодо дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці та правильного відображення у звітах. Як було наголошено Ольгою Романюк, розмір заробітної плати не може бути меншим встановленої мінімальної заробітної плати, яка є обов’язковою для всіх організацій, незалежно від форми власності та ін.

Одним із головних обов’язків Пенсійного фонду України та його територіальних органів є забезпечення своєчасного внесення відомостей до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру, адже для призначення (перерахунку) пенсії повинна використовуватися вся актуальна персональна інформація щодо громадянина, яка міститься в системі персоніфікованого обліку за період, починаючи з липня 2000 року.
На сьогоднішній день спільною справою страхувальників (роботодавців) та Пенсійного фонду України є проведення чіткої та налагодженої роботи щодо швидкого реагування на допущені помилки в поданій щомісячній звітності в розрізі застрахованих осіб.
Ольга Романюк також зауважила, що 2017 рік розпочався з кардинальних змін у сфері оплати праці. Роботодавцям довелося призвичаїтися до того, що мінімальний посадовий оклад вдвічі менший за мінімальну зарплату, і правильно відобразити це у штатних розписах.
Мінімальна заробітна плата залишається державною гарантією, але суть терміна змінилася. Уведено й новий термін – мінімальний посадовий оклад (тарифна ставка), який не може бути меншим за прожитковий мінімум для працездатних осіб станом на 1 січня календарного року.
Якщо зарплата за виконану місячну норму праці виявиться меншою за 3200 грн, роботодавцю доведеться доплатити різницю до рівня мінімальної заробітної плати. У випадках, якщо працівник працює на умовах неповного робочого часу, то мінімальну зарплату визначають пропорційно, а відповідний звіт подається платником до фіскальних органів, в таблиці 6 «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу) застрахованим особам» Додатку 4 (місячна) в частині відображення ознаки «неповний робочий час».
Всім присутнім запропоновано зареєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду для того, щоб контролювати свої особисті дані, а саме виплати заробітної плати не менше мінімальної.
У підсумку семінару перший заступник голови РДА Михайло Полажинець наголосив присутнім на необхідності обов’язкового дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, встановлених чинним законодавством.
Прес-служба Тячівської райдержадміністраціїСемінар з головними бухгалтерами бюджетних установ районускачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».