Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Мокрянський лісгосп отримав сертифікат за системою FSC

Мокрянський лісгосп отримав сертифікат за системою FSC

10:57, 10.05.17
214
Суспільство
Мокрянський лісгосп  отримав сертифікат за системою FSCЦьогоріч державне підприємство «Мокрянське ЛМГ» успішно пройшло основний наглядовий аудит та в середині квітня отримало міжнародний сертифікат за системою FSC (Forest Stewardship Council). Сертифікат засвідчує відповідність діяльності підприємства до встановлених міжнародних стандартів і критеріїв щодо управління лісами та здійснення лісокористування на засадах сталого розвитку. Зокрема, він свідчить, що продукція підприємства надходить із лісів, господарювання в яких здійснюється на принципах невиснажливого, постійного та безперервного лісокористування, що при веденні лісового господарства враховуються питання охорони довкілля і збереження біологічного різноманіття та інтереси працівників лісогосподарського підприємства і місцевого населення.

Директор Мокрянського лісгоспу Володимир Куцин зазначає: «Отриманий сертифікат – це спільне досягнення колективу господарства, адже виводить діяльність на якісно новий рівень, підвищує імідж підприємства на міжнародному рівні, а також зобов’язує дотримуватись встановлених вимог та вдосконалювати і розвивати систему у майбутньому. Лісгосп також матиме ряд переваг: сертифікована продукція користується більшим  попитом серед покупців та переважно має вищу ціну, а лісоводи матимуть кращі можливості отримання нових знань та навичок ведення екологічно орієнтованого лісівництва».
Міжнародні аудитори стежитимуть за тим, чи не порушуються лісгоспом екологічні, економічні та соціальні вимоги.

Л.БІЛАКскачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

На Тячівщині презентують «Пласт»
На Тячівщині презентують «Пласт» З ініціативи ГО «Єдність» та підтримки районної влади 29 березня, о 14.00 год. у залі Тячівського районного ЦДЮТ відбудеться  презентація Національної скаутської організації України «Пласт».
Запрошуємо зацікавлених осіб взяти участь у заході.
ГО «Єдність».