Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Мокрянський лісгосп отримав сертифікат за системою FSC

Мокрянський лісгосп отримав сертифікат за системою FSC

10:57, 10.05.17
279
Суспільство
Мокрянський лісгосп  отримав сертифікат за системою FSCЦьогоріч державне підприємство «Мокрянське ЛМГ» успішно пройшло основний наглядовий аудит та в середині квітня отримало міжнародний сертифікат за системою FSC (Forest Stewardship Council). Сертифікат засвідчує відповідність діяльності підприємства до встановлених міжнародних стандартів і критеріїв щодо управління лісами та здійснення лісокористування на засадах сталого розвитку. Зокрема, він свідчить, що продукція підприємства надходить із лісів, господарювання в яких здійснюється на принципах невиснажливого, постійного та безперервного лісокористування, що при веденні лісового господарства враховуються питання охорони довкілля і збереження біологічного різноманіття та інтереси працівників лісогосподарського підприємства і місцевого населення.

Директор Мокрянського лісгоспу Володимир Куцин зазначає: «Отриманий сертифікат – це спільне досягнення колективу господарства, адже виводить діяльність на якісно новий рівень, підвищує імідж підприємства на міжнародному рівні, а також зобов’язує дотримуватись встановлених вимог та вдосконалювати і розвивати систему у майбутньому. Лісгосп також матиме ряд переваг: сертифікована продукція користується більшим  попитом серед покупців та переважно має вищу ціну, а лісоводи матимуть кращі можливості отримання нових знань та навичок ведення екологічно орієнтованого лісівництва».
Міжнародні аудитори стежитимуть за тим, чи не порушуються лісгоспом екологічні, економічні та соціальні вимоги.

Л.БІЛАК
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
У Хусті пройде персональна виставка талановитої майстрині з Тячівщини
У п’ятницю, 23 листопада, о 15.00 у Хустській міській картинній галереї відбудеться відкриття персональної виставки творчого доробку талановитої майстрині з Тячівщини Оксани Забелло під назвою «Барвисті крила осені».