Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
19-02-2018, 09:28 Вчимося доброті
» » » » Основне призначення Фонду – забезпечення соціального захисту застрахованих осіб

Основне призначення Фонду – забезпечення соціального захисту застрахованих осіб

08:26, 31.07.17
2833
Суспільство / Офіційно
Основне призначення Фонду – забезпечення соціального захисту застрахованих осібФонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності створений для того, аби надати підтримку застрахованим громадянам в той час, коли вони не можуть перебувати на роботі за станом здоров’я. У таких випадках не обійтись без грошової допомоги, яку Фонд сплачує застрахованому працівнику.

Вже понад  десять років Тячівську районну виконавчу дирекцію Закарпатського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності очолює  Ірина Андріївна Феєр. Успішну діяльність дирекції можуть відобразити підсумки роботи за І півріччя 2017 року.
Основними напрямками діяльності Фонду є забезпечення соціального захисту застрахованих осіб, які внаслідок захворювання і травм невиробничого характеру тимчасово втрачають можливість працювати, а також фінансування за рахунок коштів Фонду різних видів матеріального забезпечення. А саме: виплати по тимчасовій непрацездатності, по догляду за хворою дитиною або хворим членом сім’ї, по вагітності та пологах та допомоги на поховання. Також у сферу повноважень Фонду входить надання відновлювального лікування в умовах санаторно-курортних закладів.
«Передусім, варто зазначити, що станом на 1 липня 2017 року на обліку в дирекції Фонду перебуває 9800 страхувальників, –  каже І.А.Феєр. – Протягом І півріччя 2017 року витрати на виплату всіх видів допомог із соціального страхування склали 7 млн. 559 тис. грн., а саме:
-    по тимчасовій непрацездатності – 2 млн. 915 тис. грн.
-    по вагітності та пологах – 4 млн. 596 тис. грн.
-    на поховання – 48 тис. грн.
Прийнято до фінансування 807 заяв-розрахунків для надання матеріального забезпечення застрахованим особам по 211 страхувальниках за 59 781 день по 2576 лікарняних листах.  Фінансування коштів здійснюється своєчасно, як і передбачено законодавством – протягом 10 днів.
Що ж до розміру допомоги на поховання, то  з 1 березня 2017 року  він складає 4100 грн.
Протягом І півріччя 2017 року 39 застрахованих осіб району за рахунок коштів Фонду проходили відновлювальне лікування в умовах санаторно-курортних закладів санаторіїв «Карпати», «Поляна», «Шаян» та «Трускавецькурорт».
Також Тячівська районна виконавча дирекція Закарпатського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомляє, що у зв’язку з реорганізацією Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та відповідно до Рішення комісії з реорганізації від 20.07.2017 року №52 буде тимчасово припинено прийняття заяв-розрахунків для надання матеріального забезпечення застрахованим особам. Про терміни поновлення здійснення фінансування буде повідомлено додатково».

Г. Нікольська.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення