Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Налагоджено співпрацю з об’єднаною територіальною громадою

Налагоджено співпрацю з об’єднаною територіальною громадою

16:45, 29.09.17
198
Суспільство
Налагоджено співпрацю  з об’єднаною  територіальною громадоюВільховецька об’єднана територіальна громада була утворена 22 серпня 2015 року внаслідок об’єднання трьох сільських рад, до складу яких входять 6 населених пунктів. На сьогоднішній день в громаді проживає близько 13,4 тисяч осіб. На території громади функціонують 6 шкіл, 3 дошкільні навчальні заклади, 3 амбулаторії загальної практики сімейної медицини, 5 фельдшерсько-акушерських пунктів, станція швидкої медичної допомоги, 3 стадіони, 2 будинки культури і школа мистецтв.

Із самого початку утворення громади служба зайнятості вважала пріоритетним питання співпраці та організації роботи із новоствореною об’єднаною територіальною громадою.
З метою наближення соціальних послуг до клієнтів Тячівський районний центр зайнятості закріпив за громадою відповідального фахівця, який кожного вівторка на території громади проводить виїзний прийом громадян  і суб’єктів господарювання з питань, що входять до компетенції служби зайнятості.
Дирекцією та фахівцями центру зайнятості проводиться постійна робота з керівництвом громади щодо покращення співпраці з надання послуг служби зайнятості на території громади.
Внаслідок проведеної роботи Вільховецькій сільській раді з початку утворення громади було надано 187 послуг,  укладено 5 договорів про організацію громадських робіт за участю 18 осіб з числа безробітних на суму 26.7 тисяч гривень. Роботодавці, які зареєстровані на території громади, за вищевказаний період отримали 3246 послуг від фахівців центру зайнятості. Ними було подано 168 вакансій,  з яких 156 найближчим часом укомплектовані особами з числа безробітних та шукачів роботи. Також роботодавцям надавалася компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштованих за направленням служби зайнятості безробітних громадян та консультації клієнтам з послуг, які надає служба зайнятості.
За період існування громади до служби зайнятості звернулося 154 мешканців, з яких 80-тьом було надано статус безробітного. За цей період працевлаштовано 57 безробітних та 62 шукачів роботи. До тимчасових робіт було залучено 7 безробітних. Стажування на робочому місці у роботодавця проходили 17 безробітних громадян з наступним працевлаштуванням.
О.Даруда, в.о. заступника директора Тячівського районного центру зайнятості населення.
Налагоджено співпрацю  з об’єднаною  територіальною громадою
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
У Хусті пройде персональна виставка талановитої майстрині з Тячівщини
У п’ятницю, 23 листопада, о 15.00 у Хустській міській картинній галереї відбудеться відкриття персональної виставки творчого доробку талановитої майстрині з Тячівщини Оксани Забелло під назвою «Барвисті крила осені».