Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
» » » » Наповнім цей день радістю для дітей

Наповнім цей день радістю для дітей

11:56, 20.11.17
477
Суспільство
Наповнім цей день радістю для дітей20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея ООН проголосила Декларацію прав дитини, яка визначила основні життєві потреби дитини, її основні права: національності та ім’я, на освіту, заборону дитячої праці, на гру та розвиток. Через 20 років, 20 листопада 1989 року була прийнята та відкрита для підписання, ратифікації та приєднання Конвенція ООН про права дитини – міжнародний документ. Її називають світовою конституцією прав дитини. Конвенція базується на чотирьох основних принципах: першочерговість інтересів дитини; забезпечення повноцінного життя та розвитку; залучення до громадського життя; відсутність дискримінації.

Конвенцію підписали 195 країн. Традиційно, вже 20 років, в день прийняття Конвенції у світі відзначається Всесвітній день дітей. 21 лютого 1990 року Українською РСР було підписано Конвенцію, а 27 лютого 1991 року Верховною Радою УРСР було прийнято Постанову «Про ратифікацію Конвенції про права дитини». Для України Конвенція набула чинності 27 вересня 1991 року. 20 листопада 2003 року в Україні відзначається День спільних дій в інтересах дітей, як один із шляхів консолідації зусиль усіх громадських, державних та суспільних інституцій, що опікуються проблемами дітей, бізнесу, а також кожного, хто небайдужий до становища дітей в нашій країні.
Працівники  служби у справах дітей, професійним кредо яких є захист їх інтересів, розраховують на підтримку кожного громадянина у здійсненні конкретних заходів для дітей, які залишилися без батьківського піклування.
О.Шутко, головний спеціаліст служби у справах дітей РДА.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».